eReport.sk
Britney Spears, foto: profimedia

Nie je to až také zlé…Britney Spears na pláži v bikinách


Tridsaťosemročná speváčka Britney Spears sa o svoje zdravie poctivo stará. Pred koronavírusom sa chráni aj na pláži, kam prišla s rúškom. Pred fotografmi hádzala zvodné pózy, jej postava v bikinách vôbec nevyzerá zle.

Britney Spears si po dlhej dobe vyrazila na pláž v Malibu. Hoci hádzala rôzne pózy v bikinách, ukázala aj silnú disciplínu. Rúško si nedala dole ani počas opaľovania, takže je isté, že sa pred pandémiou zodpovedne chráni. Postavu už síce nemá takú dokonalú ako na vrchole kariéry, no stále to nie je zlé. Speváčka má normálne ženské krivky a pôsobí pevne.

Momentálne prechádza neľahkým obdobím. Aktuálne jej súd dovolil, aby speváčka rozšírila svoj tím právnikov za zrušenie opatrovníctva jej otca Jamieho Spearsa. Britney je podľa rozhodnutia súdu, ktorý sa konal v auguste v Los Angeles v područí svojho otca ešte šesť ďalších mesiacov. Boj o slobodu však nevzdáva. V ďalšom pojednávaní, ktoré sa bude konať vo februári budúceho roka chce navrhnúť, aby jej financie spravovala súkromná nezávislá kancelária Bessemer Trust.

foto: profimedia

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Nie je to až také zlé…Britney Spears na pláži v bikinách

KOMENTOVALI STE:

Aktuálne