eReport.sk
Jiřina Bohdalová, foto: profimedia

Bohdalová o stave prezidenta Zemana: Úprimné slová!

Jiřina Bohdalová (90) mala k prezidentovi Milošovi Zemanovi (77) vždy veľmi blízko. Ako vníma tajuplné správy o jeho zdraví?

Pochyby, divné správy z Hradu a zmätení občania. Aktuálny zdravotný stav českej hlavy štátu Miloša Zemena zamestnáva verejnosť do sýtosti. Pozornosť sa sústredí smerom k špekuláciám, že prezident trpí cirhózou pečene, ku ktorej sa pridružili viaceré komplikácie.

Viac sa dozviete:

  1. Na snímke bývalý prezident Českej republiky Václav Klaus
  2. Jiřina Bohdalová
  3. Česká herečka Jiřina Bohdalová na snímke roku 2002.
  4. Šéf Senátu parlamentu Českej republiky Miloš Vystrčil.

Situáciu okolo českej hlavy štátu okomentovala aj jeho veľká fanúšička Jiřina Bohdalová, ktorá je známa svojou úprimnosťou. „Sú to otázky na zdravotný stav…Je to ale prezident, najvyšší predstaviteľ u nás, tak sa nečudujem, že ľudia to chcú vedieť. Mnohokrát však neveria tomu, čo sa dozvedia,“ vyjadrila sa herečka na sociálnych sieťach.

V nedávnom rozhovore priznala znepokojenie, že niektorí ľudia prezidentovi Zemanovi uzdravenie neprajú. „Pánovi prezidentovi samozrejme prajem, aby sa uzdravil a dokončil svoj mandát. Dúfam, že ľudia nie sú takí zlí a prajú mu to rovnako. Dúfam, že ľudský život a zdravie je stále to najviac, čo si ľudia môžu priať,“ reagovala Jiřina Bohdalová.

Zdielať / poslať / tlačiť

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Bohdalová o stave prezidenta Zemana: Úprimné slová!

Odoberať
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport