tuzla evden eve nakliyat
eReport.sk
Podpredseda Smeru-SD Ľuboš Blaha,
Podpredseda Smeru-SD Ľuboš Blaha. Zdroj: fb/l.b.

Blaha vyzýva na protest: Je čas sa spojiť, pred parlament prídeme všetci!

Predseda opozičného Smeru Robert Fico promptne reagoval na včerajší podpis obrannej dohody DCA ministrami Naďom a Korčokom na americkej pôde. Verejnosť vyzval na utorňajší protest pred Národnou radou. Práve na ten deň zvolal mimoriadnu schôdzu parlamentu jeho predseda Boris Kollár. Témou schôdze má byť práve sporná obranná dohoda.

Na podpis zmluvy reaguje aj ďalší predstaviteľov opozičnej strany Ľuboš Blaha. Podpredseda Smeru rovnako vyzýva na protest. Poďakoval aj za doterajšie protestné akcie, ktoré organizovali samostatne, či za protesty organizované inými stranami. Teraz však hovorí o spájaní a mobilizovaní síl celej opozície.

Blaha vyzýva na spojenie síl

„Doposiaľ sme mali množstvo samostatných protestných zhromaždení, od Smeru cez Socialistov až po Republiku. Za všetky ďakujeme. Ale nastal čas na protest, na ktorý prídu všetci. V utorok o 17.00 prídeme pred parlament k soche Alexandra Dubčeka, aby sme spoločne vyzvali poslancov vládnej koalície, nech hlasujú tak ako my – PROTI judášskej dohode s USA,“ píše Blaha na margo chystaného protestu.

Foto: fb/Lblaha

Kritiku adresoval koaličným stranám

Liberálne strany SaS a Za ľudí nepresvedčíme, to sú čistí americkí agenti. Ale je šanca presvedčiť niektorých poslancov Sme rodiny a OĽANO. To nie sú strany, ale zhluky čudných indivíduí z celého Slovenska. Tí poslanci žijú vo všetkých kútoch Slovenska, prosím, hovorte s nimi, presviedčajte ich, píšte im, tlačte na nich,“ odkazuje Blaha

Bude vás zaujímať:

  1. Robert Fico, šéf Smeru-SD.
  2. Robert Fico,
  3. Eduard Chmelár
  4. Ukrajinskí vojaci
  5. Prezidentka Zuzana Čaputová.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Blaha vyzýva na protest: Je čas sa spojiť, pred parlament prídeme všetci!

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku