eReport.sk
Ľuboš Blaha, Robert Fico a Ladislav Kamenický sa tešia, pretože Smer-SSD zatiaľ vedie vo všetkých prieskumoch a ľudia mu navyše vo voľbách držia palce. Zdroj: fb/LBlaha

Blaha vysmial Matoviča a naskočil s Ficom do električky. Tento detail ale fanúšikom neušiel


Rozhovor ministra financií Igora Matoviča v Denníku N vyvolal množstvo vášní. Novinárom v ňom totiž okrem iného vyčítal, že vzkriesili osobu Roberta Fica. Naopak jemu vraj vkuse dávali len po krížoch. Verný smerák a Matovičov dlhoročný kritik sa tomu len smial.

„Mnohí novinári vzkriesili Fica tým, ako bili do mňa, do nás. Ficovi na ružiach ustlali,“ zauvažoval v rozhovore Matovič. Keď sa redaktorka bránila voči jeho vyjadreniam tak ešte pridal. „Omyli ste ho z tých všetkých skorumpovaných sračiek, máte ho mať,“ dodal. Rozhovor zaujal aj verného smeráka Ľuboša Blahu. „Matovič vyčíta, že „to vy ste reinkarnovali Fica“, „vy ste ho stvorili“. A potom sa takmer rozplače – to lebo ste ma kritizovali a dosť nechválili. Fňuk,“ uťahuje si z expremiéra poslanec za Smer.

Čítajte viac:

  1. Zľava Michal Šípoš, Igor Matovič a Roman Mikulec.
  2. Najprv kresťan dnes liberál!
  3. Igor Matovič.

Podľa jeho slov sa vraj na rozhovore s kolegami dobre bavili. „My sa na tom skvele zabávame,“ dušuje sa ľavičiar, ktorý po rokovaní parlamentu spolu so svojimi straníckymi kolegami, naskočili do električky. „Pozdravujeme vás, priatelia – ten pocit, keď môžeš cestovať električkou, zatiaľ čo Matovič bez pancierovanej limuzíny nemôže zájsť ani po rožky do večierky,“ hrdil sa Blaha, ktorý sa v MHD viezol spolu s ďalšími smerákmi Robertom Ficom a Ladislavom Kamenickým. Fanúšikom však neušiel jeden detail. Blaha i Fico totiž majú rúška i keď počas fotografovania ich stiahli dole. Šéf Smeru pritom často vystupuje s tzv. plexirúškom. „Všetko pekné, ale tie rúška si už dajte dole,“ radí jeden diskutujúcich. „Na čo sú vám tie rúška?“ rozčuľuje sa ďalšia. Zdá sa, že nie všetky opatrenia považujú v Smere za zbytočné.

– Foto: fb/LBlaha

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Blaha vysmial Matoviča a naskočil s Ficom do električky. Tento detail ale fanúšikom neušiel

10 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: