eReport.sk
Blaha, Fico a Kamenický v električky. Zdroj: fb/LBlaha

Blaha vysmial Matoviča a naskočil s Ficom do električky. Tento detail ale fanúšikom neušiel

Rozhovor ministra financií Igora Matoviča v Denníku N vyvolal množstvo vášní. Novinárom v ňom totiž okrem iného vyčítal, že vzkriesili osobu Roberta Fica. Naopak jemu vraj vkuse dávali len po krížoch. Verný smerák a Matovičov dlhoročný kritik sa tomu len smial.

„Mnohí novinári vzkriesili Fica tým, ako bili do mňa, do nás. Ficovi na ružiach ustlali,“ zauvažoval v rozhovore Matovič. Keď sa redaktorka bránila voči jeho vyjadreniam tak ešte pridal. „Omyli ste ho z tých všetkých skorumpovaných sračiek, máte ho mať,“ dodal. Rozhovor zaujal aj verného smeráka Ľuboša Blahu. „Matovič vyčíta, že „to vy ste reinkarnovali Fica”, „vy ste ho stvorili”. A potom sa takmer rozplače – to lebo ste ma kritizovali a dosť nechválili. Fňuk,“ uťahuje si z expremiéra poslanec za Smer.

Čítajte viac:

  1. Zľava Michal Šípoš, Igor Matovič a Roman Mikulec.
  2. Igor Matovič.

Podľa jeho slov sa vraj na rozhovore s kolegami dobre bavili. „My sa na tom skvele zabávame,“ dušuje sa ľavičiar, ktorý po rokovaní parlamentu spolu so svojimi straníckymi kolegami, naskočili do električky. „Pozdravujeme vás, priatelia – ten pocit, keď môžeš cestovať električkou, zatiaľ čo Matovič bez pancierovanej limuzíny nemôže zájsť ani po rožky do večierky,“ hrdil sa Blaha, ktorý sa v MHD viezol spolu s ďalšími smerákmi Robertom Ficom a Ladislavom Kamenickým. Fanúšikom však neušiel jeden detail. Blaha i Fico totiž majú rúška i keď počas fotografovania ich stiahli dole. Šéf Smeru pritom často vystupuje s tzv. plexirúškom. „Všetko pekné, ale tie rúška si už dajte dole,“ radí jeden diskutujúcich. „Na čo sú vám tie rúška?“ rozčuľuje sa ďalšia. Zdá sa, že nie všetky opatrenia považujú v Smere za zbytočné.

– Foto: fb/LBlaha

Zdielať / poslať / tlačiť

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Blaha vysmial Matoviča a naskočil s Ficom do električky. Tento detail ale fanúšikom neušiel

Odoberať
Upozorniť na
guest
10 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport