eReport.sk
Jana Bittó Cigániková (SaS).
Jana Bittó Cigániková (SaS). Foto: tasr

Bittó Cigániková: Heger nie je schopný robiť absolútne nič, modlenie sa je všetko, čo zvládne!

Súčasná vládna koalícia, dnes už oklieštená, počas posledných mesiacov radikálne stratila podporu v Národnej rade Slovenskej republiky. Vyslovenie nedôvery vláde, o ktorom sa v súčasnosti v parlamente rokuje, môže reálne skončiť aj pádom vlády. Celkom jasne o tom vypovedajú aj názory jednotlivých poslancov na jej dôveryhodnosť. Tentokrát to schytal v prvom rade premiér Eduard Heger (OĽANO) a to priamo z radov svojho bývalého koaličného partnera.

„Určite nedôverujem Eduardovi Hegerovi, že dokáže zmeniť ten vývoj, ktorý tu je. Každým jedným dňom je stále silnejší Fico, ak to necháme, tak zaručene za 15 mesiacov vyhrá voľby,“ vyjadrila sa pre Startitup poslankyňa SaS Janka Bittó Cigániková.

Vláda môže spôsobiť návrat Fica

Poslanci liberálnej strany SaS si evidentne veľmi dobre uvedomujú, že nízka popularita súčasnej vlády vedie k nárastu preferencií sociálno-demokratických strán Hlas-SD a Smer-SD, ktorých členovia v ich sladkých predstavách už dávno nemali byť v politike. Bittó Cigániková okrem toho upozorňuje aj na možné posilnenie radikálov a extrémistov.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Čaká nás výmena Hegera za Hegera?
  2. sulík reaguje na roberta fica
  3. Predseda Smeru Robert Fico,
  4. Koaličný trpaslík Za ľudí reaguje
  5. Peter Pellegrini (Hlas-SD) citoval názor občana

„Pozrite sa napríklad na poslanca Tarabu, ktorý by bol inak nikto, ale teraz sa stal rozhodujúcim jazýčkom pri vládnutí tejto vlády. To je niečo neuveriteľné,“ pokračuje poslankyňa.

Nešťastné Matovičove opatrenia a Hegerove (ne)schopnosti

Veľkým tŕňom v oku SaS sa stali opatrenia ministra financií Igora Matoviča (OĽANO). Veľká časť pléna ich považuje za klamstvá, kupovanie si voličov, alebo neefektívne kroky: „Každým dňom je väčší dlh občanov Slovenska. Tu sa rozdávajú stovky deťom, ale následne ich budú splácať ešte ich deti,“ tvrdí Bittó Cigániková.

Tá si dokonca myslí, že Heger nie je schopný výkonu svojej funkcie. „Edo Heger nie je schopný robiť absolútne nič, ten sa bude modliť a to je všetko, čo zvládne,“ uzavrela.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Bittó Cigániková: Heger nie je schopný robiť absolútne nič, modlenie sa je všetko, čo zvládne!

Odoberať
Upozorniť na
7 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti