eReport.sk
Naomi Biden so snúbencom Petrom Nealom
Naomi Biden so snúbencom Petrom Nealom, FOTO: Instagram/Naomi Biden

Biden chystá svadbu. Vnučke chce robiť hostinu priamo v Bielom dome

Po období plnom starostí z napätia vo svetovej politike rieši americký prezident konečne príjemné povinnosti. V novembri bude Joe Biden vydávať svoju vnučku Naomi, ktorej chystá skutočne veľkolepú svadbu.

Naomi je najstaršou z vnúčat amerického prezidenta. V septembri sa zasnúbila so svojím o štyri roky mladším snúbencom Petrom Nealom. Mladý pár sa spoznal počas vysokoškolských štúdií. Obaja sa venujú právu, ale každý z nich ho študoval na inej univerzite. Napriek tomu sa im podarilo stretnúť a zamilovali sa do seba na prvý pohľad.

Joe Biden bol z tejto novinky nadšený a s manželkou sa dohodli, že aj oni by sa chceli zapísať do príprav významným spôsobom. Obaja túžia po tom, aby mala Naomi svadbu priamo v Bielom dome. Ak sa im to podarí zrealizovať, bude to v histórii len piaty sobáš, ktorý sa uskutoční na tomto exkluzívnom mieste. Naposledy sa tam v roku 2008 vydávala dcéra Georga Busha mladšieho.

Svadba vnučky amerického prezidenta bude výnimočná v tom, že sa v Bielom dome nebude konať len obrad, ale aj hostina. Keď sa pozrieme iba na samotné sobáše, tak si tam vymenilo manželské sľuby osemnásť párov. Potom však už pokračovali s pohostením na úplne inom mieste.

Viac sa dozviete:

  1. Americký prezident Joe Biden

Presný termín svadby zatiaľ Naomi a Peter nestanovili. Doposiaľ sa na verejnosť dostali len ich plány o tom, že by sa ich veľký deň mal konať počas jesene. Hovorí sa najmä o novembri, ale všetko bude závisieť aj od aktuálnej situácie.

FOTO: Naomi Biden so snúbencom Petrom Nealom

Americký prezident bude organizovať svadbu pre svoju vnučku, FOTO: Instagram/Naomi Biden


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Biden chystá svadbu. Vnučke chce robiť hostinu priamo v Bielom dome

Odoberať
Upozorniť na
2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Politika

Správy

Šport

Zaujímavosti