eReport.sk
Svadba Meadow Walker, Foto: Instagram/Meadow Walker

VIDEO Dcéra Paula Walkera sa vydala. Bol by na ňu nesmierne hrdý

Meadow Walker sa vydala za herca Louisa Thorntona-Allana. Počas dojímavého obradu na pláži nechýbal ani najlepší kamarát jej zosnulého otca. Vin Diesel ju dokonca viedol k oltáru.

Osem rokov po smrti Paula Walkera našla jeho dcéra nového muža svojho života. Dvadsaťdva ročná modelka si drží svoje súkromie v tajnosti. Meadow sa preto podarilo dlho tajiť aj vzťah so začínajúcim hercom Louisom.

Len pred troma mesiacmi pár oznámil svoje zasnúbenie. Ich priaznivci preto nečakali, že tak skoro príde rad aj na sobáš. Walker však zrazu na svojom Instagrame zverejnila video, ktoré zachytáva jej svadobný deň. Nevesta si zvolila šaty úzkeho strihu s dlhým závojom. Manželia si vysnívali obrad v spoločnosti rodiny priamo na pláži, čo sa im aj splnilo.

Krásny moment prišiel hneď na začiatku svadby. Herec Vin Diesel bol skvelým priateľom zosnulého Paula Walkera. Spoločne sa preslávili vďaka filmovej sérii Rýchlo a zbesilo a odvtedy tvorili nerozlučnú dvojicu.

Viac sa dozviete:

Paul si vybral Vina dokonca aj ako krstného otca svojej jedinej dcéry. Meadow ho preto požiadala, aby ju práve on priviedol k oltáru. Obľúbený herec má s ňou skvelé vzťahy. Po nešťastnom úmrtí svojho dobrého priateľa je s jeho rodinou naďalej v kontakte a krstná dcéra mu dokonca vždy ako prvá gratuluje aj ku Dňu otcov.

Svadba Meadow Walker s Louisom Thortonom-Allano, Video: Instagram/Meadow Walker

Zdielať / poslať / tlačiť

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Dcéra Paula Walkera sa vydala. Bol by na ňu nesmierne hrdý

Odoberať
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport