eReport.sk
Victoria a David Beckhamovci, foto: profimedia

FOTO Beckhamovci ženili najstaršieho syna. Luxusná svadba za tri milióny!

Najstarší syn Davida a Victorie Beckhamovcov si vzal za manželku dcéru miliardára. Brooklyn Beckham a Nicola Peltz mali svadbu v Palm Beach na Floride, v jednom z rodinných sídiel nevesty. Na hostine nechýbalo ani viacero prominentov.

Brooklyn požiadal svoju priateľku o ruku v júli 2020. Dvojica čakala na vhodné obdobie, aby si mohli dopriať veľkú svadbu podľa svojich predstáv. Ako miesto jej konania si vybrali záhradu rodinného sídla rodičov Nicoly Peltz, kde rozložili tri obrovské stany. Hostia prichádzali na oslavu už v piatok, kedy mali prvý spoločný večierok. Súčasťou svadby bol aj tradičný židovský obrad, ktorý sa konal na želanie nevestinej rodiny.

Medzi pozvanými celebritami bola napríklad Mel C, ktorá spievala s Victoriou v Spice Girls, tenistky Serena a Venus Williamsové, spevák Marc Anthony, herečka Eva Longoria alebo hviezdny šéfkuchár Gordon Ramsey. Všetci sú blízkymi rodinnými priateľmi Beckhamovcov.

Nevesta mala exkluzívne šaty od talianskeho návrhára

I keď sa mladomanželia snažili svadbu čo najviac utajiť, aby si tento deň užili v súkromí, na verejnosť sa napriek tomu podarilo dostať aspoň niekoľko informácií. Celá trojdňová slávnosť vyjde rodiny mladomanželov na takmer 3 milióny eur. Victoria prišla oblečená v strieborných šatách s tenkými ramienkami a jednoduchým rovným strihom, ktoré pochádzali z jej vlastnej kolekcie.

Viac sa dozviete:

  1. Naomi Biden so snúbencom Petrom Nealom
  2. kráľovská rodina si užila futbal

Ženích si vybral až dvoch svedkov, ktorými boli jeho dvaja bratia Romeo a Cruz. Mladomanželia mali po šesť družbou a družičiek, ktorými boli ich blízki priatelia. Nevesta mala na sebe šaty značky Valentino, ktoré jej na mieru ušil ich hlavný návrhár. Doplnila ich dlhým závojom s čipkou. Obrad sa skončil o pol siedmej večer, po gratuláciách sa hostina začala o ôsmej. Na ňu už nadviazala aj veľká tanečná party.

FOTO: Prvé paparazzi zábery zo svadby Brooklyna Beckhama a Nicoly Peltz

Svadba Brooklyna Beckhama a Nicoly Peltz, FOTO: Instagram/The Fashion Actual


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

FOTO Beckhamovci ženili najstaršieho syna. Luxusná svadba za tri milióny!

Odoberať
Upozorniť na
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti