eReport.sk
Anna Belousovová Foto: tasr

Belousovovú rozzúrila Kollárova rada seniorom: Podvedomie dokáže byť sviňa!

Šéf parlamentu Boris Kollár prišiel s neuveriteľnou ponukou. Ak prejde Matovičov návrh a zaočkovaní seniori dostanú 500-eurové poukazy, Kollár vie ako by mali s nimi naložiť. Jeho neštandardná rada však zdvihla zo stoličky národniarku Annu Belousovovú.

Predseda koaličnej strany Sme rodina Boris Kollár v sebe nezaprel podnikateľského ducha. Seniorom, ktorí si možno po novom roku prídu k 500-eurovému poukazu poradil ako s ním naložiť. Predtým ho ale ešte musí schváliť parlament. Keď sa tak stane Kollár je po ruke poradiť. „Teraz hovorím k vám dôchodcovia. Vláda vám chce dať 100 eur keš v rámci tohto zákona, aby ste si mohli doplatiť zvýšenú cenu energií. A ďalšia vec, keď tento zákon prejde, môžete dostať 500-eurovú poukážku, alebo šek, alebo to bude karta, to už je jedno a každý deň môžete ísť na trojeurové menúčko, alebo to môžete dať vnúčikovi, alebo s tým môžete čokoľvek spraviť. Môžete to bárs aj predať priekupníkovi za 400 eur. A máte keš,“ šokoval nápadom politik.

Tu národniarka Anna Belousovová dvíha obočie. „Môžeme si byť istí, že tento človek vie o čom hovorí. Je verejne známe, že obchodom s poukážkami sa kedysi živil. Vtedy za socializmu ich nazývali “bony” a dal sa za ne kupovať v špeciálnych obchodoch – Tuzexoch zahraničný tovar. Proste, kto chcel ísť nakupovať, musel si najskôr kúpiť od priekupníkov bony. Tento obchod bol samozrejme nelegálny,” vysvetľuje mladším ročníkom, ako to v dobách hlbokého socializmu u nás fungovalo.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Jana Bittó Cigániková (SaS).
  2. Boris Kollár (Sme rodina)
  3. Igor Matovič (OĽANO), v pozadí Boris Kollár (Sme rodina) počas tlačovej konferencie 26. novembra.Pohoršuje sa, že Kollár otvorene navádza dôchodcov na konanie v rozpore so zákonom. „Veď je jasné, že z tohto “obchodu” sa nebudú vystavovať zmluvy, ani platiť dane. Nejde pritom o malé sumy. Ak poslanci schvália Matovičov návrh pôjde celkovo o 500 až 700 miliónov eur! A to sa už oplatí niekomu, kto vie, o čom hovorí, nasadiť na dôchodcov armádu šmejdov, ktorí im budú núkať “keš” za 500 eurové poukážky. 500 eurovú poukážku odkúpia za 300-400 eúr. Poukážky potom zobchodujú ešte raz – s majiteľmi prevádzok, kde sa môžu poukážky minúť. A znovu bez “bločka” , teda načierno,” naznačuje scenár, čo by sa mohlo o pár mesiacov udiať.

Dodáva, že niekto si teda takýmto kšeftom prilepši aj o niekoľko desiatok až stoviek miliónov. „Znovu sa potvrdilo, že keď sa človek zabudne, povie aj pravdu. Podvedomie dokáže byť sviňa,” pení Belousovová

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Belousovovú rozzúrila Kollárova rada seniorom: Podvedomie dokáže byť sviňa!

Odoberať
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti