eReport.sk
Sme v nebezpečenstve
Prezidentka SR Zuzana Čaputová. Zdroj: tasr

Belousovová reaguje na Čaputovej ocenenie: Ste rovnaké monštrum ako „balkánska mäsiarka“ Albrightová!


Belousovová vytočená do biela. Pronárodná politička Anna Belousovová (Národ a spravodlivosť) reaguje na ďalšiu zahraničnú cenu v rukách slovenskej prezidentky Zuzany Čaputovej. Tá získala Cenu za demokraciu, pomenovanú priamo po bývalej ministerke zahraničných vecí USA Madelaine Albrightovej. Samotná Albrightová je veľmi spornou postavou amerických dejín. Podľa mnohých občanov je však otázne aj to, či Čaputová naozaj na Slovensku chráni a bráni demokraciu.

Mohlo by vás zaujímať

  1. Ústavný súd
  2. Čaputovej priorita Ukrajina?
  3. Česká ekonómka a bývalá rektorka Mendelovej univerzity v Brne Danuše Nerudová.
  4. Prezidentka SR Zuzana Čaputová
  5. Pokúšame sa o jadrový holokaust

„O Zuzane Čaputovej som nikdy nemala vysokú mienku, no po tom, čo získala Cenu za demokraciu Madelaine Albrightovej, u mňa klesla na samé dno. Dokonca ho prerazila.

Vôbec nazvať po Albrightovej- ´balkánskej mäsiarke´ nejakú cenu je podľa mňa zvrhlosť a ten, kto si túto cenu zobral, schvaľuje zločinecké, neľudské a dovolím si povedať fašistické správanie tejto ženy,“ myslí si politička.

Priblížila Albrightovú

A prečo je vlastne v Európe Albrightová tak nenávidená a to celkom širokou skupinou občanov? „Madelaine Albrightová ako ministerka zahraničia USA presadila vojenskú agresiu voči Juhoslávii. Obeťami šírenia demokracie Made in USA boli tisíce nevinných obetí- žien, detí.

Keď moderátorka Madelaine Albrightovej pripomenula, že v dôsledku sankcií USA voči Iraku zahynulo 500 tisíc detí, toto monštrum sa vyjadrilo, že „stálo to za to!“ upozorňuje ďalej Belousovová.

Belousovová vytočená do biela

Prevzatím ocenenia sa podľa Belousovovej Čaputová dopúšťa trestného činu schvaľovania zločinov proti ľudskosti, ktoré mala zosnulá exministerka napáchať: „Madelaine Albrightová je vlastne zločinec a len rovnakí zločinci môžu nazvať nejaké ocenenie jej menom a každý, kto takúto cenu prevezme, sa dopúšťa trestného činu schvaľovania týchto zločinov proti ľudskosti.

Po tomto pani Čaputová pre mňa nie je žiadna prezidentka. Tento omyl slovenskej politiky dokáže zvolávať tlačovky, keď niekto pravdou ublíži jej rozmaznanej dcére a prevzatím ceny balkánskej mäsiarky schvaľuje smrť pol milióna detí ! Pani Čaputová je koncentrát egoizmu, ktorý ľutuje len seba, ak niekto siahne na jej majestát, no vraždy civilov v Juhoslávii sa jej kamenného srdca nijako nedotknú,“ dodala.

Monštrum?

Celkom vážne obvinenia zakončila Belousovová azda tým najvážnejším. Prezidentka podľa nej nie len, že neochraňuje demokraciu a schvaľuje vojnové zločiny, ale je dokonca z rovnakého cesta, ako kontroverzná americká expolitička.

„Vy ste monštrum. Rovnaké monštrum ako sú vaše vzory s Albrightovou na čele. Musíme sa spamätať a čím skôr tým lepšie. Toto je fašizmus! Fašizmus o ktorom sme sa len učili v škole. Nebol zničený. Žije! Prezliekol sa za demokrata so západnými hodnotami,“ uzavrela.

Zdroj: Fb. A.Belousovová

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Belousovová reaguje na Čaputovej ocenenie: Ste rovnaké monštrum ako „balkánska mäsiarka“ Albrightová!

Odoberať
Upozorniť na
5 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE:

Aktuálne