eReport.sk
Belousovová o oslobodzujúcom rozsudku nad Kočnerom
Anna Belousovová Foto: tasr

VIDEO Belousovová si opäť „zašpásovala“ na úkor Matoviča a jeho komparzu v podobe Galka a Mikulca


Osobu Igor Matoviča netreba drvivej väčšine Slovákov takmer vôbec predstavovať. Preslávil sa nielen hulvátskym vystupovaním v parlamente, ale aj návštevou vily Jána Počiatka vo francúzskom Cannes, vďaka čomu vyhral v roku 2020 parlamentné voľby. Teraz sa o niečo podobné pokúša pred voľbami do europarlamentu, a za miesto návštevy si tentokrát vybral kyjevský majdan.

Volebná kampaň = cestovanie

Igor Matovič zrejme dúfa, že svojím cestovateľským „trikom“ opäť oblázni Slovákov, ktorí mu dajú svoj hlas. Zrejme aj preto si vybral z mesto svojej návštevy kyjevský majdan, ako miesto, kde sa vraj na Ukrajine začala revolúcia. Je to však krvavá revolúcia, o čom svedčili nielen udalosti z roku 2014, ale aj následné, ktoré vyústili do vojny s Ruskom, ktoré sa už nemohlo pozerať na to, ako Ukrajinci utláčajú  terorizujú rusky hovoriace obyvateľstvo. Šéf hnutia Slovensko s tentokrát vybral na Ukrajinu s exministrom vnútra Romanom Mikulcom a exministrom obrany Ľubomírom Galkom.

Tie jeho kecy vo videu majú takú istú pravdivostnú hodnotu ako lži o Počiatkovej vile, t.j. nulovú.

Anna Belousovová, predsedníčka strany Národ Spravodlivosť

Nad „výletom“ týchto „troch kráľov“ krúti v statuse hlavou aj Anna Belousovová, predsedníčka strany Národ a Spravodlivosť. Expolitička hneď v úvode priznáva, že Matovič cestovateľ ju ničím neprekvapil. „Všimli ste si, že on vždy spája volebnú kampaň s cestovaním?“ pripomína Belousovová, ktorej to vraj už príde ako jeho ďalšia úchylka.

„V jednej predvolenej kampani cestoval až do Francúzska, aby tam natočil video k téme „Počiatkova vila“. Nakoniec sa ukázalo, že vila žiadnemu Počiatkovi nepatrí. Proste Matovič ako toľkokrát klamal,“ prízvukuje bývalá šéfka národniarov a dodáva, že teraz sa Maatovič rozhodol natáčať v Kyjeve.

Opakovaný vtip nie je vtipom

„Tie jeho kecy vo videu majú takú istú pravdivostnú hodnotu ako lži o Počiatkovej vile, t.j. nulovú. Matovič potrebujete brnkať na city voličom, aby jeho Polák preliezol do parlamentu EÚ. Neprelezie! Opakovaný vtip nie je vtipom,“ prízvukuje Belousovová. Viac ako Matovičove „dojáky“ z Kyjeva by podľa Belousovovej občanov Slovenska zaujímali utajené finančné operácie rodiny Matovičovej. „Pardón. Len pani Matovičovej.“

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Igor Matovič hovorí, že do NRSR sa dostalo viac "dezolátov"
  2. Ladislav Kamenický - minister financií SR

„Tie jeho kecy vo videu majú takú istú pravdivostnú hodnotu ako lži o Počiatkovej vile, t.j. nulovú. Matovič potrebujete brnkať na city voličom, aby jeho Polák preliezol do parlamentu EÚ. Neprelezie! Opakovaný vtip nie je vtipom,“ prízvukuje Belousovová. Viac ako Matovičove „dojáky“ z Kyjeva by podľa Belousovovej občanov Slovenska zaujímali utajené finančné operácie rodiny Matovičovej. „Pardón. Len pani Matovičovej.

Bývalý premiér, bývalý minister financií a bývalý obyčajný človek je oficiálne bezdomovec,“ konštatuje na margo Matovičovho priznania. A čo dodáva Anna Belousovová na záver? „Všimnite si tie uprené pohľady komparzu v zložení Galko – Miklulec. Hollywood v nich stratil hviezdy filmového plátna. Možno by Ukrajine aj Slovensku reálne viac pomohli, keby tam rovno narukovali. Dve muchy jednou ranou,“ skonštatovala sarkasticky.

Zdroj: FB / Anna Belousovová

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Belousovová si opäť „zašpásovala“ na úkor Matoviča a jeho komparzu v podobe Galka a Mikulca

Odoberať
Upozorniť na
12 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: