eReport.sk
Podpredseda vlády pre ekonomiku a minister hospodárstva Richard Sulík (SaS).
Richard Sulík (SaS). Foto: tasr

Belousovová pripomenula slová Plačkovej o Sulíkovi: Je rodinnou priateľkou šéfa SaS!

Príslušníci Národnej kriminálnej agentúry (NAKA), ktorí zasahovali od skorých ranných hodín na viacerých miestach v Bratislavskom, Trnavskom a Trenčianskom kraji zadržali v rámci protidrogovej razie aj známu slovenskú influencerku Zuzanu Plačkovú a jej partnera. Na siotuáciu reagovala aj bývalá podpredsedníčka NR SR a jedna zo zakladajúcich členiek SNS Anna Belousovová. Politička upozornila údajne blízke vzťahy Plačkovej so šéfom SaS Richardom Sulíkom.

Plačková podľa slov Belousovovej má k lídrovi aktuálne druhej najsilnejšej koaličnej strany naozaj veľmi blízko. “Polícia zadržala Plačkovú – rodinnú priateľku predsedu SaS a ministra hospodárstva Sulíka. Plačková sa blízkymi vzťahmi so Sulíkom netajila, práve naopak. Pred voľbami sa dala počuť, že: ´Riška Sulíka poznám osobne už dlho aj celú jeho rodinu.´ Pred parlamentnými voľbami Zuzana Plačková verejne podporovala SaS a jej predsedu Sulíka,” informovala Belousovová.

“SaS si vysoko cenila podporu tejto osoby”

Predsedníčka politickej strany Národ a spravodlivosť ďalej hovorí o o tom, že to vyzerá zvláštne. “V kontexte jej zadržania za drogovú trestnú činnosť dosť zvláštne vyzerá jej podpora strane, ktorá usiluje o dekriminalizáciu tzv. mäkkých drog ako aj jej vyjadrenia o blízkych vzťahoch s predsedom Sulíkom a jeho rodinou. Vraj ich podporovala preto, lebo jej záležalo na tom, aby vo voľbách vyhral zdravý rozum. SaS si vysoko cenila podporu tejto osoby, ktorá podľa nich svojim fanúšikom vysvetlí, že Slovensku pomôžu len riešenia a zdravý rozum. Nejako podozrivo často hovoria o zdravom rozume tí, ktorí sa podieľajú na jeho degradácii a otupovaní predajom, alebo podporou užívania drog…,” zamyslela sa Belousovová.

Na záver so dovolila aj jedno odporúčanie smerom k polícii: “Byť vyšetrovateľom, preverila by som aj kontakty Plačkovej smerom k predsedovi liberálov Riškovi Sulíkovi a jeho rodinným príslušníkom.”

Zdroj: fb/belousovova

Related Posts

  1. Sprava Ivan Korčok a Péter Szijjártó.
  2. Robert Fico (Smer-SD).

Zdroj: tasr

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Aktuálne

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti