eReport.sk
Zuzana Plačková, foto: instagram

Mastný cenník Zuzany Plačkovej. Vieme koľko si účtuje za reklamu!

Nedávno oslavovala jubileum. Tridsaťročná influencerka povedala na plné ústa, koľko u nej stojí reklama.

V začiatkoch bol jej insta profil jedna veľká tragédia. Promovala všetko a všetkých. Plus k tomu komentovala jej oravským štýlom všetko, čo sa aktuálne dialo. Bolo to nepozerateľné, ale ľudská zvedavosť nemá hranice. Jej účet má stále základy v jednoduchosti, ale fanúšikovská základňa sa radikálne rozrástla. Plačkovej zárobková činnosť je postavená na promovaní značiek. Takže čím zvedavejší fanúšikovia, tým tučnejšie konto.

Kríza internet podporila

Podnikateľka Zuzana Plačková sa luxusu neštíti a nebojí sa život, pre mnohých v prepychu, ukázať ani na sociálnych sieťach, kde sa často nájdu milovníci konšpiračných teórií. Tí vyzvedajú, odkiaľ berie peniaze na svoje exotické výlety za hranice. Instagramovej kráľovnej praskli nervy a prezradila, koľko zarobila za rok 2020. Ekonomická kríza, ktorú spôsobila pandémia, zachvátila celý svet, no ako sme si stihli za posledné roky všimnúť, známa influencerka sa vie predať za akýchkoľvek okolností. V lete prezradila sledovateľom, že mesačne zarobila v priemere 150 – 200 tisíc eur.

Rozvášnila sa

Ani druhá vlna koronavírusu v ziskoch húževnatej influncer veľa nezmenila, i keď bol jej povestný ružový podnik zatvorený ako mnohé iné prevádzky. „Dozvedela som sa, že niektorých ľudí zaujíma, odkiaľ beriem peniaze na dovolenky. Tak aby sme si to ujasnili, keďže ešte nemám podané daňové priznanie, aby ste si to mohli sami pozrieť,” píše rozhorčene Zuzana. ,,Za rok 2020 som zarobila viac ako milión eur na produktoch a Instagrame,” prezrádila na sociálnej sieti pred časom z exotickej dovolenky v Afrike. „A prepáčte, že som si dovolila toľko zarobiť, a že som nesedela doma na riti, ale pracovala a nečakala som na to, aby mi padali pečené holuby z neba,” uviedla prostoreká hviezda Hotelu Paradise, majúca pre všetkých neprajníkov odkaz.

,,Pokiaľ budeš sedieť doma na riti a hejtovať, rozoberať druhých úspešných ľudí, nikdy sa im nevyrovnáš! Preto začnite na sebe makať a robte niečo okrem pri*ebaných rečí! Venujte svoju energiu do svojho rozvoja a podnikania,” radí na záver kritikom Plačková. Influencerka sa netají svojimi zárobkami. Vraj si prilepšila za minulý rok o milión eur.
Za vysokými zárobkami stoja jej vlastné produkty, ako kolagén či rôzne druhy oblečenia, ale aj instagramové kšeftíky. O tom, koľko Zuzka zinkasuje za propagáciu nejakého výrobku alebo služby, porozprávala v rannej šou rádia Europa 2. ,,Jedno storíčko ide od 1500 eur plus DPH, post 5000 až 10 000 eur plus DPH, no… pár výplat,” brunetka reagovala na otázku moderátorov.

Foto: instagram

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport