tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Zľava Jaroslav Naď, Roman Mikulec a Igor Matovič.
Zľava Jaroslav Naď, Roman Mikulec a Igor Matovič. Foto: tasr

Belousovová o pavúčích mužoch okolo Matoviča: Majú nás za stádo, ktoré má držať hubu a krok!

Opäť je tu niečo, čo výrazne polarizuje spoločnosť. A opäť to súvisí s pandémiou nového koronavírusu, s tým spojenými opatreniami a súčasnou vládou, ktorá im dáva požehnanie. Reč je o nedávnom policajnom zásahu v piešťanskom hypermarkete, kde ako píše napríklad denník Sme, právnická debata dospela ku kopancom do rebier.“

Situácia, kedy muži zákona tvrdo zasiahli voči občanom, ktorí si odmietli v známom potravinovom reťazci prekryť horné dýchacie cesty, nerozdeľuje iba bežných občanov. Robí hrubú čiaru aj medzi politikmi. Ak opomenieme pomerne neutrálne vyjadrenie lídra opozičnej strany Hlas-SD Petra Pellegriniho, ktorý uviedol, že nestojí ani na jednej ani na druhej strane (občania vs policajti), tak tá pomyselná hrubá čiara predstavuje „Čínsky múr“, ktorý oddeľuje koalíciu a opozíciu.

Inými slovami: Kritici súčasnej vlády, ktorej nedôveryhodnosť podľa prieskumov verejnej mienky dosahuje historické minimá (to je holý fakt), sú na strane občanov a štvorspolok, ktorý je pri moci, sa bez výhrad zastáva policajtov. To, že táto „rovnica“ funguje tak, ako sme popísali vyššie, potvrdzuje aj bývalá podpredsedníčka parlamentu Anna Belousovová. Ako známa kritička kabinetu Eduarda Hegera a predtým aj Igora Matoviča, zverejnila svoj názor na piešťanský zásah. A, samozrejme, vôbec nešetrila tvrdými vyhláseniami.

„Ak chlap nie je chlap, nedopadne to nikdy dobre“

Belousovová nazvala svoj nedávny status „Pavúčí muž“ a vzápätí vysvetlila, prečo. „Ten výraz presne sedí na Matoviča a ´jeho mužov´ na funkciách, hlavne v silových zložkách. Na pavúkov sa podobajú nielen výzorom( tie chudé, nemužné postavičky v obtiahnutých nohaviciach), ale aj správaním a celkovo tým ako pôsobia. A keď raz chlap nevyzerá, nespráva sa a nepôsobí ako skutočný chlap, potom to nikdy dobre nedopadne. A presne to zlo Made in pavúči muži dnes na Slovensku zažívame,“ spustila svoj legitímny hejt na členov vlády.

Polícii a vojsku ľudia predtým dôverovali, pripomenula

Politička v minulosti pôsobiaca vo vedení SNS pripomenula, že to čo tu máme dnes, je diametrálne odlišné od toho, aká bola spoločenská atmosféra v minulosti. Narážala tým najmä vzťah medzi silovými zložkami a občanmi. „Silové zložky – polícia a vojsko mali vždy vysokú dôveryhodnosť medzi ľuďmi. Boli našou istotou. Boli. Už nie sú. Dnes sa skôr stávajú našou hanbou. Kedysi sme im dôverovali preto, lebo naozaj konali podľa toho ´Pomáhať a chrániť´. Matovičovi pavúčí muži z nich však robia nástroje svojej pomsty a chorých predstáv o riadení spoločnosti,“ podčiarkla Belousovová.

Niekoľko slov napísala aj o Hamranovi

Belousovová si svoje myslí aj o dočasnom policajnom šéfovi Štefanovi Hamranovi. „Karty na stôl vyložil prezident policajného zboru, keď sa verejne vyjadril, že odmení policajtov, ktorí neprimerane agresívne až brutálne postupovali proti invalidnému dôchodcovi v Prievidzi. Ja a mnoho ďalších normálnych ľudí na Slovensku sme sa za nich hanbili. Policajný prezident ich ide za to hanebné konanie odmeňovať. Tým vlastne jeden z pavúčích mužov priznal nielen stav svojej psychiky, ale hlavne ako ONI ( pavúčí muži na čele s ich hlavným šéfom) chápu službu štátu, za čo oni majú nás občanov. Majú nás za stádo, ktoré má držať hubu a krok, slepo poslúchať, vykonávať ich často choré príkazy a hlavne NEROZMÝŠĽAŤ vlastným rozumom. To je demokracia podľa Matoviča,“ nešetrila kritikou.

Adresovala prosbu smerom k občanom

V závere svojho statusu Belousovová adresovala aj prosbu na občanov, pričom pomenovala, kto sú podľa nej ich skutoční nepriatelia: „Ako ukázali ďalšie následné tvrdé zásahy proti vlastným občanom a vyjadrenia niektorých pavúčích mužov ich TO dokonca teší. Ich teší, keď bijú vlastných občanov. Ich teší, keď sa občania bijú a hádajú medzi sebou. Pretože hlavné heslo, ktorým sa pavúčí muži riadia je ROZDEĽUJ A PANUJ ! Oni chcú, aby sme sa hádali a bili medzi sebou – policajti s občanmi, očkovaní s neočkovanými atď. Vtedy totiž môžu pokojne ďalej spriadať svoje SIETE POMSTY a môžu mať istotu, že hnev a zlosť národa sa neobrátil proti skutočným strojcom nášho nešťastia – proti NIM. Preto vás chcem poprosiť: Rozmýšľajte chladnou hlavou. Váš, náš nepriateľ nie je zúfalý človek, ktorý odmieta nosiť rúško. Váš nepriateľ nie je predavačka, ktorá si zarába peniaze a plní príkazy zamestnávateľa. Váš nepriateľ nie je ani ten policajt, ktorý podľahol tlakom svojho šéfa myslí, že je dráb. Našim spoločným nepriateľom sú pavúčí muži! Nedajme sa chytiť ako muchy do ich sietí ZLA, NENÁVISTI A POMSTY, ktoré tu spriadajú. Naše heslo nech je ZJEDNOŤME SA A VÍŤAZME !!!“

Zdroj: fb/anna.belousovova

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Slovenský premiér Eduard Heger
  2. Miroslav Žiak (SaS)
  3. Predseda strany Hlas-SD Peter Pellegrini.
  4. Robert Fico. (Smer-SD).
  5. Na kombosnímke zľava zásah policajtov v Piešťanoch a Rom,an Mikulec.
  6. Minister obrany Jaroslav Naď (OĽANO).


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Belousovová o pavúčích mužoch okolo Matoviča: Majú nás za stádo, ktoré má držať hubu a krok!

1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku