eReport.sk
Aneta Parišková, foto: instagram

Anetu Pariškovú spája s manželom oveľa viac než len láska: Tomuto podľahli!

Moderátorka TV JOJ Aneta Parišková (48) má za sebou ťažké obdobie spojené s liečbou rakoviny. Neuveríte, čomu s manželom podľahli!

Aneta Parišková je známou moderátorkou, ale aj trojnásobnou mamou na plný úväzok. Po ťažkom období spojenom s liečbou zákernej rakoviny, sa opäť teší zo života. Začala viac oddychovať a myslieť nielen na rodinu, ale aj na seba. Okrem pobytu na čerstvom vzduchu si s manželom Miroslavom našli nový spoločný koníček! Obaja totiž podľahli keramike, ktorá má vraj liečivé účinky. „Vyskúšali sme si prácu na hrnčiarskom kruhu. Bol to naozaj príjemný, tvorivý relax,“ napísala Aneta.

Viac čítajte:

Spoločnú fotografiu z tejto peknej záľuby zverejnili aj na sociálnej sieti. Aneta pôsobí pri svojom treťom manželovi konečne šťastne a vyrovnane. V dvoch predchádzajúcich manželstvách až také veľké šťastie nemala. Jej prvého manžela hľadala aj polícia a druhý utiekol do Kanady. Stabilitu a radosť zo života objavila napokon až na tretí pokus! Ťažká choroba zmenila jej priority. Moderátorka si uvedomila, že nie kariéra, ale zdravie a rodinný život sú najdôležitejšie

Zdielať / poslať / tlačiť
KOMENTÁRE / KOMENTOVAŤ
Odoberať
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport