eReport.sk
Aneta Parišková, foto: instagram

Aneta Parišková otvorene prehovorila o liečbe rakoviny: Myslela na to najhoršie!

S Anetou Pariškovou (47) sa život nemazná. Obľúbená moderátorka bojovala s rakovinou a musela absolvovať šesť cyklov chemoterapií. Lekári jej totiž potvrdili Non-Hodgkinov lymfóm.

Po tom, čo sa dostala z nemocnice, išla Aneta Parišková za svojim manželom Mirom (49) do Ameriky. V Orlande totiž dvojica vlastní dom. S odstupom času si moderátorka zaspomínala na rok 2020 a celé to obdobie, kedy dokonca myslela aj na to najhoršie. V talk show Bez šepkára, ju vyspovedal Milan Kolcun. Priznala sa mu, že po tom, čo sa dozvedela o svojej diagnóze, začala premýšľať nad smrťou: ,,Keď sa stalo to s mojou diagnózou, po prvom šoku, zľaknutí sa a vyplakaní sa, lebo to je normálna reakcia, som sa začala v podstate pripravovať na smrť,” zdôverila sa.

Moderátorka si však časom uvedomila, že už nič horšie prísť nemôže a tak si začala upratovať veci v hlave a kašľať na nich. Podľa jej slov, sa jej najviac uľavilo, keď si prestala brať veci príliš k srdcu, hejterstvo a začala sa stretávať s ľuďmi, ktorí jej úprimne prajú. Od vtedy Parišková vstáva každý deň s úsmevom na perách a dôvod naň je veľmi jednoduchý. Je šťastná, že sa vôbec zobudila: „Uvedomila som si, že neviem, kedy sa ten môj život skončí, a preto chcem prežiť každý deň úplne úžasne,“ povedala.

Zdroj: Instagram Aneta Parišková


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Aneta Parišková otvorene prehovorila o liečbe rakoviny: Myslela na to najhoršie!

1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti