eReport.sk
Aneta Parišková, foto: instagram

Aneta Parišková prehovorila o tom, ako vysvetlila svojim deťom, že bojovala s rakovinou

Moderátorka televízneho spravodajstva dlhší čas zápasila so zákernou chorobou. Musela absolvovať šesť cyklov chemoterapií. Lekári jej totiž potvrdili Non-Hodgkinov lymfóm.

Počas liečby rakoviny pri nej stál manžel i jej tri deti. Aneta prezradila, ako zareagovali jej potomkovia, keď sa dozvedeli, že ich mama je chorá. Pred nimi totiž nikdy priamo rakovinu nekomentovala.

Syn to zobral pragmaticky

Keď jej začali padať vlasy a musela si oholiť celú hlavu bol problém zjavný. Avšak doma sa o tom bavili málo. Rodáčka z Košíc v talkshow Bez šepkára priblížila situáciu, keď svojim ratolestiam oznámila, že zápasí o život. „Gabriel má teraz deväť rokov, minulý rok mal osem. Keď sa dozvedel, že mám rakovinu, on len prežúval pri obede a hovorí že: Vieš mamka, to sa dalo čakať. Ten Černobyľ, ten sa prejaví po 30-rokoch, takže vôbec nie som prekvapený. Takže on to zobral vedecky,” povedala blondínka, ktorej sa nad rakovinou podarilo zvíťaziť.
Po tom, čo sa dostala z nemocnice, išla Aneta Parišková (48) za svojim manželom Mirom (49) do Ameriky. V Orlande totiž dvojica vlastní dom. Žijú tam i Mirove dve dcéry.

Dvojica plánuje mať za oceánom druhý domov a pendlovať. V talkshow si s odstupom času zaspomínala na rok 2020 a celé to obdobie, kedy dokonca myslela aj na to najhoršie. Po tom, čo sa dozvedela o svojej diagnóze, začala premýšľať nad smrťou: ,,Keď sa stalo to s mojou diagnózou, po prvom šoku, zľaknutí sa a vyplakaní sa, lebo to je normálna reakcia, som sa začala v podstate pripravovať na smrť,” zdôverila sa.

Vymenila ľudí

Moderátorka si však časom uvedomila, že už nič horšie prísť nemôže a tak si začala upratovať veci v hlave a kašľať na ne. Najviac sa jej uľavilo, keď si prestala brať veci príliš k srdcu, hejterstvo a začala sa stretávať s ľuďmi, ktorí jej úprimne prajú. Od vtedy Parišková vstáva každý deň s úsmevom na perách a dôvod naň je veľmi jednoduchý. Je šťastná, že sa vôbec zobudila: „Uvedomila som si, že neviem, kedy sa ten môj život skončí, a preto chcem prežiť každý deň úplne úžasne,” povedala.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Šport