eReport.sk
Amaterizmu odzvonilo!
Predseda Život Národná strana Tomáš Taraba si s chuťou "kopol" do sudkyne Pamely Záleskej. Foto: tasr

VIDEO Taraba svojim kritikom: Neschopných amatérov budem odvolávať aj naďalej!


Amaterizmu odzvonilo! Hovorí minister životného prostredia Tomáš Taraba. Na sociálnej sieti zverejnil video, v ktorom všetkým, ktorí ho kritizujú za odvolávanie niektorých ľudí zo svojich postov, spadajúcich pod jeho rezort, zanechal stručný a jasný odkaz.

Amaterizmu odzvonilo!

„Všetci „kičovci,“ „budajovci“ a celá táto neschopná garnitúra bývalej vlády, všetci o sebe radi rozprávajú, akí sú oni kompetentní odborníci. Tak sa teraz v rýchlosti pozrime na to, ako riadili eurofondy,“ začal minister. Ktorý kritikom dodal aj údaje:

„Zapamätajte si sumu 403 999 670,- eur. Je to suma, ktorá vďaka im išla Slovensku prepadnúť. V spolupráci s ministerkou hospodárstva(Denisa Saková) sa mi ju podarilo zachrániť. Jeden podpis stačil na to, aby sme tie peniaze vedeli presmerovať na inú a efektívnu pomoc,“ uviedol.

„Špecialisti“

Michal Kiča je bývalý štátny tajomník na MŽP, ktorý sa na svoje miesto dostal, keď bol šéfom envirorezortu Ján Budaj. Momentálne je členom strany Demokrati. A najmä on Tomáša Tarabu vo veľkom kritizuje. Spolu s Jánom Budajom pripravoval aj reformu národných parkov. Súčasný šéf envirorezortu sa vyjadril aj k tejto téme.

„Títo špecialisti a na slovo vzatí odborníci nastavili národné parky tak, že tie sú aktuálne v takej strate, že každý rok potrebujú dostať dotáciu vo výške 24 miliónov eur. A to len, aby sa dostali „na nulu.“ Ak v národných parkoch nemá podľa nich „byť ani noha,“ potom sa pýtam, prečo tam sú zamestnanci?,“ skonštatoval Tomáš Taraba.

„Neschopných odvolávame a aj budeme odvolávať. Amaterizmu odzvonilo,“ vyhlásil minister na záver.

Zdroj: FB T. Taraba

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Taraba svojim kritikom: Neschopných amatérov budem odvolávať aj naďalej!

Odoberať
Upozorniť na
2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Dnes…

Aktuálne