eReport.sk
Odvolaná vláda stoji za Zelenským
Zľava Eduard Heger a Volodymyr Zelenskyj. Zdroj: fb/premier.sr

Advokát Weis: Tu končia peniaze určené pre Ukrajinu! A čo s tým má pán Heger?

Známy právnik Peter Weis na webovej stránke svojej kancelárie zverejnil šokujúci dokument. To, že nie všetky zbrane a vojenská pomoc určené pre Ukrajinu končia na Ukrajine, už vieme. Teda tí, ktorí čítajú a hľadajú informácie aj inde ako v mainstreame. Pád FTX, čo je burza s kryptomenou odhalil, kam tečú miliardy eur a dolárov, ktoré majú pomôcť obyčajným Ukrajincom.

Mohlo by vás zaujímať

  1. Predsedníčka Európskej komisie (EK) Ursula von der Leyenová.
  2. Podľa Lavrova Zelenský zlyháva
  3. Hrozí nebezpečenstvo?
  4. Pomoci nikdy nebude dosť?
  5. Obrana demokracie je nevyhnutná

„Držte si klobúky. Finančnú pomoc, najmä tú americkú, ale pravdepodobne aj tú od svojich európskych protektorátov, investovala Ukrajina do FTX. A FTX ich posielala na účely, ktoré zrejme určovala priamo Demokratická strana SŠA (vrátane sponzoringu aktuálnych volieb do Kongresu a Snemovne reprezentantov).

Neprišli by sme na to, keby FTX náhle nezbankrotovala. FTX je burza s kryptomenou. Pri včerajšom oznámení o bankrote FTX sme sa dozvedeli, že burza má v pasívach evidovaných 30 až 50 miliárd USD, kým v aktívach eviduje nulu. A čo je najzaujímavejšia informácia je, že v pasívach sa nachádza meno veľkého investora, ktorým je, hádajte, kto. Áno, je to štát s názvom Ukrajina (link na zaujímavý rozhovor CNN),“ píše advokát Weis.

„A peniaze, ktoré sa v rámci vojenskej pomoci naliali na Ukrajinu, skončili v zbankrotovanej FTX a teda naoko vo vzduchoprázdne. Opak je však pravdou. Jediné, čo je isté, je, že neskončili tam, na čo boli pôvodne určené.“

Peter Weis, advokát

„Vieme totiž presne, kde istá časť týchto peňazí skončila. Priamo v kampani Demokratov. Štatutár a majiteľ FTX, Sam Bankman-Fried, bol totiž druhým najväčším darcom tejto strany, ktorá mimochodom stojí za celosvetovými pokusmi o cenzúru nepohodlných médií. Predbehol ho len najväčší rozsievač svojej verzie demokracie, sám veľký George Soros. Ak chcete o dôvodoch konca FTX vedieť viac, pozrite si tento link.

„Takže reťazec vyzerá nasledovne: Demokrati si schvália pomoc pre Ukrajinu, peniaze pošlú Ukrajine. Centrálna banka Ukrajiny ich investuje do FTX a FTX ich posiela ako sponzorské Demokratickej strane. U nás sa tomu hovorí legalizačná schéma.

Peter Weis, advokát

Demokrati sú usvedčení z okrádania vlastných obyvateľov. Kým ukrajinský štátny “menežment” za “fíčka” nakupuje nehnuteľnosti vo Švajčiarsku (takto to povedala Candice Owens na Fox News),“ píše Weis a na záver pridáva aj „perličku.“ Teda skôr poriadnu bombu.

ENRON a McKinsey

Správcom konkurznej podstaty nie je totiž nik iný, ako bývalý správca konkurznej podstaty ENRONu. Za ním stála spoločnosť McKinsey. Tá na Slovensku, poznámenáva Weis, „de facto riadila poradcov vlády pre plandémiu a radila aj pri pláne obnovy.“ Zmluvu podpisoval ako vtedajší minister financií náš súčasný pán premiér Eduard Heger.

Záverom

„Už rozumiete, prečo nebolo možné pripomienkovať Obrannú dohodu so USA? Rozumiete, prečo aktuálni slovenskí predstavitelia nemôžu vyriešiť energetickú krízu logicky v prospech občanov využitím ustanovení Zmluvy o fungovaní Európskej únie, ale naopak musia nasledovať európsky diktát, ktorý je však len naoko európsky?“ pýta sa Weis na záver.

Odpoveď asi bude jednoduchá – už vieme…


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Advokát Weis: Tu končia peniaze určené pre Ukrajinu! A čo s tým má pán Heger?

Odoberať
Upozorniť na
12 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti