eReport.sk
Adela Vinczeová
Adela Vinczeová, foto: instagram

Adela Vincezová prehovorila o háklivej téme: Trápia ju samovraždy!

Moderátorka Adela Vinczeová (40) sa často vyjadruje aj k celospoločneským otázkam. Naposledy prehovorila o samovraždách.

Adela Vinczeová je nesmierne empatická moderátorka. Ako jedna z najpopulárnejších tvári na televíznych obrazovkách sa často vyjadruje aj k dôležitým spoločenským otázkam. Naposledy prehovorila o naozaj háklivej a citlivej téme. „Ani som netušila, koľko ľudí nevie ako v živote ďalej. Prežívajú svoje vnútorné zablúdenia, prechádzajú sa po osobnom psychickom dne a navonok nosia spoločensky očakávanú spokojnú tvár,“ zamyslela sa Adela.

Vo svojom statuse na Instagrame pokračovala aj ďalej. „Som vďačná za mentálne aparáty, ktoré som v sebe za roky vybudovala. Vďaka nim si rozmotám aj nepríjemnejšie klbko udalostí v pre mňa maximálne možnom prijatí života takého, aký je. Zároveň som vďačná za to, že mi život žiadne super kruté klbko zatiaľ nedoprial. Kto vie, ako by mi moje aparáty stačili,“ prezradila svojim fanúšikom.

Viac sa dozviete:

  1. Adela Vinczeová

„Každý máme nejakú cestu ako sa vysporiadať s prežívaním toho ťažšieho. Niekto však tú cestu chce ukončiť predčasne. A tých ľudí nie je málo. Bodkočiarka je krásny symbol pre zajtrajší deň prevencie proti samovraždám. Bodka symbolizuje koniec. Pre tých, ktorí sa už pokúsili dať za všetkým bodku, pre tých, ktorí túto myšlienku možno nosia v hlave. Ale je tu stále aj tá čiarka – symbol pokračovania a nádeje,“ filozofovala ďalej.

„Možno nie v tom najfatálnejšom zmysle, ale každý je občas náchylný k bodkám. Preto si myslím, že všetci by sme sa mali povzbudiť v bodkočiarkovom uvažovaní a silno podporiť tých, ktorí s bodkou koketujú v téme vlastného života,“ vždy sa podľa známej moderátorky dá ísť ďalej. Pri statuse uviedla aj kontakt na krízovú linku. Svojich fanúšikov sa na záver opýtala ako to vnímajú oni. „Aký je Váš “aparát” keď máte pocit, že nie je dobre? Čo si poviete? Čo robíte? Za kým idete? Chodíte na terapie?,“ pýtala sa svojich priaznivcov. Je sympatické, že Adela Vinczeová okrem svojej veľkej kariéry rieši aj problémy, ktoré sa dotýkajú nás všetkých.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport