eReport.sk
Slovenský hokejista Boris Sádecký.
Slovenský hokejista Boris Sádecký. Foto: fb/iClinic Bratislava Capitals

Zomrel mladý slovenský hokejista! Fanúšikovia: Ešte pred týždňom strelil hetrik

Slovenský hokejista Boris Sádecký zomrel vo veku 24 rokov. V stredu o tom v oficiálnom vyhlásení informoval jeho klub iClinic Bratislava Capitals. Úmrtie mladého športovca vyvoláva otázniky, keďže príčiny jeho smrti sa verejnosť z oficiálnych zdrojov zatiaľ nedozvedela.

Sádecký skolaboval v piatkovom zápase nadnárodnej súťaže IHL na ľade rakúskeho Dornbirnu a bol vo vážnom stave. “S hlbokým zármutkom v srdciach a ľútosťou oznamujeme úmrtie nášho hráča Borisa Sádeckého. Rodine a priateľom vyjadrujeme hlbokú úprimnú sústrasť. Bližšie informácie v tejto chvíli po konzultácii s Borisovou rodinou nebudeme zverejňovať. Prosíme všetkých o rešpektovanie súkromia rodiny Sádeckých,” uviedol riaditeľ klubu Dušan Pašek na fejsbukovej stránke iClinic Bratislava Capitals.

Zdroj: fb/iClinic Bratislava Capitals

Pod správou hokejového klubu viacerí jeho fanúšikova na sociálnej sieti pripomenuli, že Sádecký v zápase pred svojou smrťou strelil tri góly. “Hatrick v zápase predtým a v ďalšom otočka o 360° úprimnú sústrasť celej rodine,” uvádza sa v jednom z komentárov. “Ešte pred týždňom strelil hetrik, to je neuveriteľné,” pripomenul ďalší diskutér.

Zdroj: fb/iClinic Bratislava Capitals

Zdroj: tasr

Zdielať / poslať / tlačiť

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Zomrel mladý slovenský hokejista! Fanúšikovia: Ešte pred týždňom strelil hetrik

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Hokej

Tipos liga

Aktuálne v športe

Politika

Správy

Šport