eReport.sk
Primár Jakub Hložník
Primár Jakub Hložník. Zdroj: fb/mzsr

Znechutený lekár si po nočnej prečítal mail: Si argumentačne impotentný a hlúpy, odkázal pisateľovi!

Majú to ťažké na každom fronte. Nielenže zachraňujú životy na covid oddeleniach, ale musia bojovať aj s ľudskou zlobou. Primár oddelenia anestéziológie a intenzívnej medicíny v jednej z bratislavských nemocníc Jakub Hložník reaguje na jedného pisateľa, ktorý ho hrubo osočil, že zabíja pre peniaze.  

„Po nočnej službe kedy sme museli zaintubovať a napojiť na umelú ventiláciu pľúc 46-ročného doteraz zdravého neočkovaného muža s covidom si ráno pred odchodom domov idem prečítať služobný email a čo tam nájdem? A nielen ja, tento ako inak, anonymný hrdina si dal námahu, aby poslal všetkým primárom, prednostom a vrchným sestrám správu kde sa hovorí, že zabíjame pre peniaze a budú nás za to súdiť v Norimbergu.“ píše znechutený primár.

Mail si teda pozorne prečítal a nestačil sa diviť, čo mu dotyčný vyčíta: „Zaujímavý je vzájomne si protirečiaci obsah tohto primitívneho pamfletu. Vypichnem aspoň niečo. Tak na jednej strane: „Ľudia stále umierajú na covid, lebo sa lekári odmietajú skutočne riadiť vedou a predpisovať lacné, bezpečné a overené generiká ako ivermectín“ a hneď v druhej vete tvrdia toto: „Lebo každodenne videli umierať veľké množstvo pacientov trpiacich a zomierajúcich nie na vírus , ale na vakcíny proti COVID-u“.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Peter Sabaka

„Tak ako to je? Na jednej strane tvrdia, že ľudia umierajú na covid lebo ich neliečime, ale na druhej strane údajne vidíme umierať ľudí nie na covid, ale na vakcíny proti covidu. Nie je to v kontradikcii? Tu vidno tu ich argumentačnú impotenciu a hlúposť. Sami vyvracajú svoje vlastné pomýlene tvrdenia,“ tvrdí naštvaný primár.

Na celej veci ho najviac štve, že sa huckajú ľudia proti zdravotníkom. „Môžem každého ubezpečiť, že tu nemáme žiadnych trpiacich a umierajúcich pacientov po vakcine proti covid, ale zato tu máme množstvo trpiacich a dusiacich sa neočkovaných pacientov s ochorením covid,“ ukončil svoj status primár.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Znechutený lekár si po nočnej prečítal mail: Si argumentačne impotentný a hlúpy, odkázal pisateľovi!

3 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti