eReport.sk
Foto: tasr

Známy moderátor má strach o život. Čo hrozí Jeremymu Clarksonovi?

Populárneho moderátora Jeremyho Clarksona asi nie je potrebné špeciálne predstavovať. Známy frfloš z Top Gearu oslávil v apríli 61. narodeniny. A práve to spôsobilo jeho obavy, že sa nedožije ďalších. O strachu zo smrti sa rozrozprával priamo v súťaži Chcete byť milionárom?, ktorú od roku 2018 moderuje.

O svojej smrteľnosti začal premýšľať v apríli, keď oslávil svoje narodeniny. Podľa denníka Daily Mirror priamo v súťaži prezradil, že všetci, ktorých poznal, zomreli práve vtedy, keď mali 61. „Všetci, ktorých poznám, umierajú keď majú šesťdesiatjeden. Moji priatelia, môj otec, to je vek, kedy odchádzate. Ak prežijem do šesťdesiatdva, budem tu navždy,“ zavtipkoval Clarcson. Jeremy upozornil aj na to, že nechce zomrieť mladý. „Keď zomrel môj otec, pozeral som sa na neho ako na starca, ale ja sa staro necítim,“ pokračoval.

Z covidu sa vyliečil vďaka Bondovi a vínu

Jeremy pritom môže hovoriť o šťastí. Počas Vianoc totiž ochorel na covid. „Štyri dni pred Vianocami som sa prebudil uprostred noci, mal som neutíchajúci suchý kašeľ a ležal som v úplne mokrých perinách,“ popísal vtedy pre Sky News.

Nakoniec to však dopadlo dobre. Liečil sa sledovaním filmov s Jamesom Bondom a popíjaním vína. „Bál som sa, pretože mám nadváhu, vyfajčil som pol milióna cigariet a mal som zápal pľúc, takže som ten chlapec z plagátov na vážny priebeh covidu,“ žartoval Clarcson. „Prvý deň som trávil tým, že som si googlil či môžem piť. Na jednej stránke som našiel, že áno, tak som si zobral víno do postele a pustil som si nejeké bondovky. Nakoniec som mal mierny priebeh,“ dodal nakoniec.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Známy moderátor má strach o život. Čo hrozí Jeremymu Clarksonovi?

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti