eReport.sk
Len zbraňami dosiahneme mier!
Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj a jeho manželka Olena Zelenská. Foto: tasr/ap

Zelenská nesúhlasila s moderátorom: Nikto mi manžela nevezme, dokonca ani vojna!

Ukrajinská prvá dáma Olena Zelenská dala interview ukrajinskej televízii RADA TV spolu so svojím manželom Volodymyrom Zelenským, ktorý si 20. mája pripomínal tri roky pôsobenia v prezidentskom úrade. V nedeľu o tom informoval portál britskej stanice Sky News.

Televízne interview, odvysielané v sobotu, bolo iba druhou príležitosťou, keď mohli byť manželia od začiatku vojny na Ukrajine spolu – Zelenská sa totiž z bezpečnostných dôvodov zdržiava na utajenom mieste.

V interview povedala: „Najväčším utrpením je táto vojna, ktorá sa začala. Nemôžem povedať, že sa (manžel) od začiatku vojny nejako veľmi zmenil. Bol a stále je spoľahlivý muž a človek. Jeho názory sa nezmenili.“ Dodala: „Naša rodina, tak ako všetky ukrajinské rodiny, je teraz roztrhnutá.“

Moderátor zareagoval: „Vojna vám prakticky vzala manžela.“ Zelenská odpovedala: „Nikto mi manžela nevezme, dokonca ani vojna.“ „Žije v práci, sotva ho vidíme. Dva a pol mesiaca sme sa s ním vôbec nestretli. Iba sa telefonicky rozprávame,“ pokračovala.

„Zatiaľ sme mali pár príležitostí stretnúť sa. A som vám vďačná za túto možnosť, pretože teraz spolu trávime čas,“ uviedla Zelenská moderátorovi počas interview.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Vladimír Putin.
  2. Na archívnej snímke z 24. januára 2019 v nemeckom Ludwishafene členka punkovej skupiny Pussy Riot Marija Aľjochinová.
  3. Ukrajinská protiofenzíva
  4. Dostanú ďalšie stíhačky?

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Zelenská nesúhlasila s moderátorom: Nikto mi manžela nevezme, dokonca ani vojna!

Odoberať
Upozorniť na
3 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre