eReport.sk
František Nedvěd,foto: profimedia

Zdrvený syn po smrti Františka Nedvěda: Nastal neskutočný obrat!

Smrť Františka Nedvěda (†73) spôsobila aj napriek jeho ťažkej chorobe v Čechách veľký šok! Prehovoril aj jeho syn Vojta.

Posledné roky života neboli pre Františka Nedvěda jednoduché, trpel vážnymi zdravotnými problémami, bojoval s rakovinou pľúc a náročnou liečbou. Po prekonanej chemoterapii a ožarovaní sa chvíľu zdalo, že bude lepšie.

Viac sa dozviete:

Zákerná choroba sa však vrátila. „Otec zomrel v nedeľu, nastal neskutočný obrat. V sobotu vyzeral ešte v poriadku a v nedeľu odpoludnia keď sme išli s maminkou do nemocnice, tak už veľmi nekomunikoval a hovoril, že sa to ešte nakoniec obráti. A večer o pol desiatej nám volali z nemocnice, že otec zomrel,“ povedal jeho syn Vojta.

Podľa neho došlo k zhoršeniu otcovho stavu neuveriteľne rýchlo. „V sobotu komunikoval normálne. Sadal si a ľahal, trošku ho bolel chrbát, ale dalo sa s ním normálne hovoriť. Nič nenaznačovalo, že sa stav zhorší. Som rád, že netrpel. Bojoval statočne, nad chorobami v posledných rokoch vyhrával, bohužiaľ tentoraz sa to nepodarilo,“ popísal syn posledné chvíle Františka Nedvěda. Ešte začiatkom júna bol plný síl. S manželkou oslávil zlatú svadbu a dokonca sa uzmieril s bratom Janom Nedvědom.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Zdrvený syn po smrti Františka Nedvěda: Nastal neskutočný obrat!

Dnes…

KOMENTOVALI STE:

Aktuálne