eReport.sk
Zdevastované Slovensko?
Igor Matovič a Eduard Heger. Foto: tasr

VIDEO Šutaj Eštok: OĽANO trepe o „úžasných“ výsledkoch Matoviča a Hegera, no ľudia nezabúdajú!

Zdevastované Slovensko? Opozičný poslanec Matúš Šutaj Eštok (Hlas-SD) si myslí, že sa strane OĽANO aj napriek cestovaniu po slovenských kultúrnych domoch nepodarí Slovákov presvedčiť, že si zaslúži druhú šancu. Ľudia si vraj prežili amaterizmus, korupciu, či popieranie spravodlivosti, čo Igorovi Matovičovi a jeho kolegom neodpustia.

Zdevastované Slovensko?

„Páni Matovič, Heger, Sulík, Kollár a pani Remišová za tri roky zdevastovali Slovensko ako žiadna vláda v doterajšej histórii. A dnes sa ich strany tvária, že sú vlastne opozícia, ktorá s týmto marazmom a chaosom nemá nič spoločné. Tak nech sa páči, takto som poslancovi OĽaNO Šipošovi zhrnul tie „úžasné“ výsledky Matovičovej a Hegerovej vlády, o ktorých OĽaNO trepe pri každej príležitosti,“ uviedol Šutaj Eštok vo svojom stanovisku na sociálnej sieti.

Zdroj: fb/šutajestok

Korupcia ukončila Matovičovu a Hegerovu vládu

Matovič sa od začiatku kampane na prelome rokov 2019 a 2020 postavil do pozície akéhosi protikorupčného bojovníka. Podľa Šutaja Eštoka je teda paradoxné, že práve Matovičova vláda sa stala historicky prvou, ktorá padla na obrovskej korupčnej kauze.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Ukrajina do NATO nepatrí
  2. Naď je najväčší konšpirátor
  3. Výchovná, dobre mierená!

O tú sa postarali nominanti OĽANO exminister pôdohospodárstva Samuel Vlčan a exminister životného prostredia Ján Budaj. Posledný menovaný totižto firme, v ktorej je Vlčan konečným užívateľom výhod, poskytol dotáciu vo výške až 1,4 milióna eur. „Bola to vaša vláda, ktorá padla na korupčnej kauze,“ pripomína Šutaj Eštok Matovičovi a jeho kolegom.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Šutaj Eštok: OĽANO trepe o „úžasných“ výsledkoch Matoviča a Hegera, no ľudia nezabúdajú!

Odoberať
Upozorniť na
3 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Aktuálne

Najnovšie

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php