eReport.sk
Zdena Studenková, foto: Stanka Topoľská, TV JOJ

Zdena Studenková vôbec nestarne: Toto je jej recept na mladistvý vzhľad!

Patrí medzi najlepšie slovenské herečky a najkrajšie ženy v šoubiznise. Zdena Studenková (67) dokázala zastaviť čas.

Pred takmer rokom poskytla Zdena Studenková rozhovor pre portál eReport.sk. Prehovorila v ňom aj o pandémií, ale aj o tom ako sa o sebe stará. „Pozrite sa, ja sa viem zabaviť aj inak. Celé tie hrozné týždne, keď sa vôbec nič nedalo, som vypekala, vyvárala, “vyvapkovala“ som si terasu, skrine som celé vyhádzala, urobila som všetko, čo sa len dalo, no a venujem sa trošku aj sebe, aby som úplne neskysla,“ priznala pre náš portál.

Pravidelná fyzická aktivita je pre ňu úplnou samozrejmosťou. „Aj dnes som bola hodinu na bicykli, musíš len na sebe “makať“ a po päťdesiatke vieme, ako to ide. Chlapi to majú jednoduchšie, dvakrát sa nenajedia a hneď majú dve kilá dole. My to máme komplikovanejšie, ale ja som zvyknutá,“ priznala herečka.

Športuje aj so svojím partnerom Braňom Kostkom. „S Brankom cvičíme v takých úboroch a do nich sú vháňané elektrické výboje. Cvičenie s cvičiteľkou trvá 20 minút, ale tým, že telo vibruje aj vďaka tým výbojom, máte to ako hodinku cvičenia vo “fitku“,“ povedala pre eReport.sk Studenková.

Viac sa dozviete:

Chémia funguje

Otázky na svoj vek zvláda bravúrna herečka dobre. Nemá problém hovoriť aj o svojom vzťahu s o 17 rokov mladším partnerom. „Prečo? Pokojne sa tak môžete pýtať, ja vyzerám na svoj vek dobre. (Smiech) Žiadny recept nefunguje. To je tak, ako keď dáte gazdinke recept na koláč, každej vyjde ináč. Medzi nami muselo niečo pravdepodobne zafungovať, stretli sa vlnočiary, chémia a hlavne spoločné záujmy.“

S Braňom Kostkom je šťastná, hoci jej v začiatkoch ich vzťahu viacerí nepriali. „Nezapadlo to do seba akurát vekovo, ale stretli sme sa, bohužiaľ, trošku o generáciu neskôr. Dodnes neľutujem ani deň, keď som sa rozhodla, že budem žiť s Brankom. Život ide veľmi rýchlo, je strašne krátky a nič nestojí za kompromisy, pokiaľ človek nemá pocit vnútorného naplnenia, že prežíva lásku,“ odpovedala Zdena Studenková.

V šoubiznisovom svete pôsobí Zdena aktívne do dnešného dňa. Aj vďaka tomu má nepochybne herečka hrošiu kožu a z toho, čo si o nej myslí okolie a najmä cudzí ľudia, si ťažkú hlavu nerobí. Práve naopak. Zakladá si na názoroch len od svojich blízkych. ,,Vôbec ma nezaujíma, kto si o mne čo myslí. To je jeho problém. Nie môj,” prezradila v inom rozhovore a dodala, že na bulvárne médiá a fakt, že mnoho ľudí rieši jej súkromie, svoju pozornosť jednoznačne neplytvá.

Večne mladá

Nie je žiadnym tajomstvom, že si Zdena na svojom vzhľade zakladá.  ,,Mama bola do poslednej chvíle dáma, vždy upravená, pekne oblečená. Dala si na tom záležať. Do vysokej staroby to bola štíhla žena, s krásnou tvárou a vlasmi, až kým jej ich nezobrala ťažká choroba. Ja som nastavená rovnako. Neznášam ľudí, ktorí rezignujú a vyhlasujú, že im už v ich veku nič netreba… Stále treba, a v rámci našej profesie je to podľa mňa doslova povinnosť, ktorú plníte rovnako stopercentne ako v podstate všetko v živote,” vyjadrila sa v jednom rozhovore a jedným dychom dodala, že nemá problém priznať to, že sa sama zverila do rúk odborníkov. 

,,V porovnaní s tým, čo sa vypisuje a čo si niektorí myslia, mám na sebe veľmi málo zásahov. Som naozaj len za malé neinvazívne zákroky – vyhladiť kde-tu vrásku, trošku tomu pomôcť, aby človek nebol pokrčený ako šarpej. Teraz idem napríklad na kliniku na injekcie botoxu do podpazušia ako ochranu proti poteniu. Doprajem si skrátka také rýchle a neviditeľné zákroky…” uviedla nedávno herečka. To, že by sa chcela hrať na podstatne mladšiu, však zásadne odmieta. 

Zdielať / poslať / tlačiť

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Zdena Studenková vôbec nestarne: Toto je jej recept na mladistvý vzhľad!

Odoberať
Upozorniť na
guest
3 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport