eReport.sk
Zdena Studenková, foto: profimedia

Zdena Studenková priznala komplex z mladosti: Toto ju trápilo!

Patrí medzi najlepšie slovenské herečky a je stále krásna. Napriek tomu mala Zdena Studenková (67) v mladosti komplex.

Pôvabná blondínka bola vždy stredobodom pozornosti a nikdy nemala núdzu o nápadníkov. Ona sama si však prekvapivo nemyslela, že je veľkou kráskou. Dokonca prezradila, že počas dospievania ju znervózňoval každý chlapčenský pohľad. „Pýtala som sa samej seba, čo ak sa mu nepáči moja tvár?,“ hovorila si Studenková. Už vtedy zvažovala, že keď bude mať viac peňazí, podstúpi plastiku.

Viac sa dozviete:

Zdena Studenková bola po prvýkrát vydatá za spolužiaka zo strednej školy Ivana Kostroňa. Manželstvo im však dlho nevydržalo. Druhým manželom krásnej divy bol režisér Stanislav Párnický, s ktorým má dcéru Simonu. Po 14 rokoch prišiel rozvod. Zdena mala pocit, že pri známom režisérovi rýchlo starne. Vyšlo jej to až na tretí pokus s dirigentom Braňom Kostkom, ktorý má o 17 rokov menej ako ona. Aj keď jej najprv okolie neprialo, ukázalo sa, že im to dobre klape.

Herečka sa veľmi netají tým, že navštevuje estetické kliniky. Podľa nej je mladistvý zjav veľmi dôležitý. „Je to každodenná práca,“ povedala Studenková. „Som na očiach verejnosti, ktorá nie je zvedavá na pani, ktorá je zanedbaná.“

Zdielať / poslať / tlačiť

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Zdena Studenková priznala komplex z mladosti: Toto ju trápilo!

Odoberať
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Šport