eReport.sk
Herečka Zdena Studenková, foto: profimedia

Zdena Studenková o prvom stretnutí s Braňom Kostkom. Týmto si ju hneď získal!

Ich vzťah bol od začiatkom pod drobnohľadom. Najmä preto, že je hudobník od herečky výrazne mladší. Zdena ale vie prečo si ho vybrala!

Málokto veril, že ich láska vydrží. Herečka je svojská. Prísna na seba aj svoje okolie. To je vlastnosť, ktorá nemusí byť pre vzťah výhodou. Iba zopár mužov vystojí dominantnú partnerku. Hudobník Kostka s touto jej vlastnosťou problém nemá. S herečkou Zdenou Studenkovou tvorí pár už 26 rokov. Čím si ju dirigent získal?

Zaspomínala si aj na ich zoznámenie. Bola to láska na prvý pohľad. „Sedela som v skúšobni s Jožkom Bednárikom, chystali sme muzikál a asi po pätnástich minútach sa rozleteli dvere a dnu vletel čiernovlasý kučeravý študent, aj dierku mal na tričku, a sadol si za klavír. A ja som si v tom momente povedala, že toho chcem. No a mám ho dodnes,“ prezradila. Počas koronakrízy sa Studenková vyznala, že sa venovala vareniu, dokonca podľahla ošiaľu kváskovania. Našla si čas na seriály, ktoré pred pandémiou nemala čas sledovať. Kostka sa našiel v športe: „Vznikla veľká časová plocha pre umelcov, ktorá je náročná. Ja som nechcel upadnúť do depresie, tak som si povedal, že sa budem venovať tomu, načo som nemal čas. To je najmä bicyklovanie, futbal a trošku som koketoval s triatlonom, ale neviem či ma členok pustí,“

Foto: profimedia


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Zdena Studenková o prvom stretnutí s Braňom Kostkom. Týmto si ju hneď získal!

1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Šport

Zaujímavosti