eReport.sk
Taraba si všíma súvislosť.
Predseda Život Národná strana Tomáš Taraba si s chuťou "kopol" do sudkyne Pamely Záleskej. Foto: tasr

VIDEO Taraba: Ódor je len fejkový marketingový produkt Čaputovej, ktorý má pomôcť progresívcom!

Zavádzanie demokratickej cenzúry. Aj to by rád náš, teda prezidentkin premiér, Ľudovít Ódor. Vlastne po zákone Veroniky Remišovej, ktorým by sme „zriadili Ministerstvo pravdy,“ ide o pokračovanie v zavádzaní. Niet sa čomu čudovať, pani prezidentka sa opakovane vyjadrila, že je „naivitou dnešných demokratov, ak si myslia, že cenzúra k demokracii nepatrí.“ Poslanec Tomáš Taraba, predseda strany Život – Národná strana, sa s Ódórom „porátal“ na sociálnej sieti.

Zavádzanie demokratickej cenzúry

Taraba informoval, že na poslednú chvíľu si Ódor dal do programového vyhlásenia jeho vlády, boj proti dezinformáciám. Čo by bolo milé, ak by sme nežili v spoločnosti, v ktorej je za dezinformátora každý, kto má opačný názor. Hlavne ten proti mainstreamový.

„Stalo sa to, že Globsec nameral, že iba 37% Slovákov už verí mainstreamu. Len 37% ľudí dôveruje Čaputovej. A iba 40% ˇobyvateľov Slovenska je na strane Ukrajiny. Z toho vyplýva, že Slovensko, približne z dvoch tretín, je na opačnej strane, akoby oni potrebovali. A preto tento neschopný premiér Čaputovej vlády, ide do boja s „hoaxami,“ uviedol predseda strany Život- NS.

Fejkový marketing

Ako poznamenal Tomáš Taraba vo videu, týmto sa Ódor zaradil k politikom, ako je Remišová, či Heger. Ktorí absolútnu neschopnosť riadiť štát, nahrádzajú bojom s veternými mlynmi-„hoaxami.“

„Vážený pán Ódor, vaše programové vyhlásenie v parlamente podporené nikdy nebude. Darmo ste mali „zásadné“ rokovanie so Šimečkom z Progresívneho Slovenska. Ktorý má v NR SR až jedného poslanca.

Ste obyčajný marketingový fejkový produkt Zuzany Čaputovej. S cieľom, aby jej nepopularita, ktorá je najvyššia v celej strednej a východnej Európe, sa nejakým nevídaným spôsobom zvýšila,“ odkázal na záver Ódorovi.

Zdroj: FB T.Taraba


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Taraba: Ódor je len fejkový marketingový produkt Čaputovej, ktorý má pomôcť progresívcom!

Odoberať
Upozorniť na
2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre
File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php