tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Miroslav Žbirka, foto: profimedia

Za Mirom Žbirkom smúti aj slávny český moderátor: Ostala po tebe prázdnota!

Vo veku 69 rokov navždy odišiel charizmatický spevák Miroslav Žbirka. Zaspomínal si na neho aj slávny a populárny český moderátor!

Veľmi rýchlo reagoval na Žbirkovu smrť známy český moderátor Libor Bouček. „Môj priateľ, si z radu tých, pri ktorých mám pocit, že náš dialóg neskončil a s chuťou som sa tešil na pokračovanie. Napríklad zajtra sme mali stáť spoločne na pódiu. Každé naše stretnutie a tvoja veta: „Zase nikto iný nemal čas!?“ a moja odpoveď, že je to jednoduché, zase len uvediem tu Žbirku, Tvoja vášeň pre futbal, tvoj prehľad o muzike a o všetkom,“ zaspomínal si vychytený Bouček.

Viac sa dozviete:

  1. Bára Basiková
  2. Marika Gombitová s Miroslavom Žbirkom.
  3. Zuzana Čaputová a Miroslav Žbirka.

„Tie hodiny v rádiu v tvojej spoločnosti a toho, čo máš rád. A naraz prázdnota toho, že si už nepovieme nič. Nielen my dvaja, ale ty. Pretože, kto iný, má čo povedať. Teda mal. Toto nie je smútok, ale čistá bolesť. Budem sa snažiť byť rovnakým profíkom, ktorého si chválil,“ napísal na Instagrame Bouček.

Status ukončil naozaj dojemne. „Odišiel si skoro. Môj priateľ, v slzách len dúfam, že John Lennon bude mať najlepšieho parťáka do nebeskej kapely. Mám ťa rád a vždy budem.“


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Za Mirom Žbirkom smúti aj slávny český moderátor: Ostala po tebe prázdnota!

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku