eReport.sk
Heger by zo seba nemal robiť spasiteľa
Peter Weiss. Zdroj: eReport.

Weiss kritizoval Vášáryovú: Ako sa vyrábajú nahnevaní voliči!

Voľby priniesli výsledok, pre niektorých prijateľný, pre iných nie. V každom prípade treba tento výsledok rešpektovať, lebo voľby boli demokratické. Takto začína svoj status na sociálnej sieti Peter Weiss, bývalý politik a diplomat.

„Môžu sa kritizovať politici a štýl ich kampane, často plný vulgarizmov, urážok a neférových praktík, ako sa to dialo aj na kanáli známeho rasistu, otvoreného antisemitu Bombica. Ale volič by sa z princípu nemal spochybňovať a urážať,“ pokračuje Weiss.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Existujú aj slobodné médiá
  2. Kto nás bude v NR SR reprezentovať?

Weiss: Každý volič si zaslúži rešpekt

„Každý, kto prišiel voliť, si zasluhuje rešpekt a poďakovanie, že sa zaujíma o chod štátu. Volič je podľa ústavy nositeľ moci,“ píše ďalej bývalý diplomat.

Preto nerozumiem, čo skúsená diplomatka pani Magda Vášáryová chcela dosiahnuť krajne nediplomatickým vyjadrením na adresu časti voličov! Že sú spodina. Neuvedomila si pani Magda, že práve vyjadrenia členov bývalej vládnej koalície na adresu nespokojných občanov, že sú opice, dezoláti či lúza, vyvolalo hnev, zradikalizovalo voličov a vytvorilo pôdu pre výsledok volieb, ktorý sa jej dnes nepáči?,“ uzatvára svoj status Peter Weiss.

Zdroj: fb/peterweiss


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Weiss kritizoval Vášáryovú: Ako sa vyrábajú nahnevaní voliči!

Odoberať
Upozorniť na
17 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Najnovšie