eReport.sk
Cigániková
Foto: sita

Vydatá Cigániková je po svadbe vytočená: Vydierali nás!

Nešetrila kritikou! Na prvý pohľad sa mohlo zdať, že išlo o dokonalý svadobný deň v romantických „kulisách“ kaštieľa Studené v obci Most pri Bratislave. V jeho areáli si totiž poslankyňa za SaS Jana Cigániková povedala svoje áno bývalej hviezde reality šou Vyvolení Danielovi Bittóvi. Saskárka, ale poriadne prekvapila, keď sa z ničoho nič pustila do vedenia kaštieľa a jeho služby zvozila pod čiernu zem. Kaštieľ na kritiku rýchlo zareagoval.

Nasľubovali hory doly?

„To sklamanie vyplývalo z toho, že sľuby na začiatku boli úplne iné ako realita,“ spomína na svoj deň D s trpkosťou liberálka. Či už išlo o detaily, alebo všeobecnú neochotu personálu, politička nenechala na vedení kaštieľa nitku suchú. „Napríklad počas korony sme boli v zimnej záhrade a mojou podmienkou bolo otvoriť všetky okná, mala sa dať otvoriť celá stena, aj som sa na to pýtala a malo to byť v poriadku, nakoniec sa celá stena otvoriť nedala. Proste nasľubovali hory doly. Čašníci napríklad mali podávať jedlo naraz. Bolo to celé veľmi krásne opisované, tešila som sa na to, nakoniec k tomu nedošlo,“ zúri Cigánikova. Dodala, že sa snažila, aby svadobní hostia v čase koronakrízy dbali na prísne pandemické opatrenia. Medzi hosťami sa tak napríklad objavil aj Cigánikovej stranícky šéf Richard Sulík, ktorý spolu s kuchárom Marcelom Ihnačákom pripravil niekoľko pokrmov. Ďalej neveste prišiel zagratulovať aj exšéf ministerstva zdravotníctva Tomáš Drucker či bratislavský župan Juraj Droba.

Pred svadbou menili ceny

Politička už vopred priznala, že chcela, aby išlo o poriadnu párty a na luxuse šetriť rozhodne nehodlala. Počas obradu zažiarila v honosných šatách s výrazným rúžom a manžel zase značkovým oblekom. Vytriezvenie prišlo až po obrade, keď politička začala dokonca skloňovať slová ako vydieranie. Cigániková nám prezradila, že kaštieľ mal krátko pred svadbou žonglovať s cenou celej akcie. „Čo som mala, ale najväčší problém bolo, keď mi týždeň pred svadbou zvýšili cenu o niekoľko tisíc. A povedali mi, že za pôvodnú mi to nespravia bez toho, aby sa zvýšila nejaká objednávka či počet ľudí. S tým, že predtým som mala okolo štyroch ponúk, kde boli položky, ktoré v tej novej neboli. Nakoniec som teda zaplatila „len“ o tisícku viac,“ prezradila Cigániková.

Práve samotné navyšovanie ceny pripadalo poslankyni pofidérne. „Prišlo mi to ako vydieranie. Buď mi dáte viac, alebo sa nebude o týždeň konať svadba, na ktorú majú všetci už pozvánky. To bolo pre mňa vrcholne nepríjemné,“ opísala zlú skúsenosť. Priznala, že celú záležitosť berie osobne. „Úplne to vyvrcholilo tým, že po skončení nám dali veci na ulicu,“ podčiarkla Cigániková a dodala, že napriek negatívnym skúsenostiam so službami v Studenom si svadbu naplno užila.

Kaštieľ ponosy nerieši: Nevesta nám ďakovala, takže…

Ereport oslovil aj samotný kaštieľ v Moste pri Bratislave a zisťovali sme sa ako vníma Cigánikovej ostrú kritiku a jej nespokojnosť so službami. „V poslednej dobe sa Kaštieľ Studené teší veľkému záujmu, preto nás potešilo, že sa svadba Jany Cigánikovej uskutočnila v našich priestoroch. Svadba bola veľkolepo podtrhnutá nádhernou výzdobou a kvalitnou svadobnou večerou, ktorú poskytol Kaštieľ Studené, čo potvrdili svojou spokojnosťou aj svadobní hostia priamo počas svadobného dňa,“ reagovala kontaktná osoba kaštieľa Lucy Mudríková. Taktiež dodala, že ostatné služby si nevesta zaobstarala vo vlastnej réžii a nezmieňujú žiadne problémy či kritiku. „Nevesta bola nádherná a svoj deň si užila podľa svojich predstáv, čomu nasvedčujú aj zábery publikované v médiách a osobné poďakovanie od nevesty celému tímu Kaštieľa Studené,“ uzavrela tému Mudríková.

Foto: SITA/Ľudovít Vaniher


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Vydatá Cigániková je po svadbe vytočená: Vydierali nás!

Aktuálne

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti