eReport.sk
Právo veta v Únii
Predseda parlamentu a strany Hlas Peter Pellegrini. Foto: tasr

Príďte v sobotu voliť, a vyberte si prezidenta, ktorý tu bude vždy pre vás, odkazuje Pellegrini Slovákom

Bitka o Prezidentský palác sa blíži do finále. K zvoleniu novej hlavy štátu zostáva iba pár dní, a tak obaja kandidáti zbierajú hlasy na svoju podporu kde sa len dá. Ako sa však zdá, bežní ľudia viac veria Petrovi Pellegrinimu, ktorý im pripadá byť oveľa lepším prezidentom ako Ivan Korčok.

Je pripravený stať sa prezidentom

Peter Pellegrini vyhrával všetky prieskumy pred prvým kolom parlamentných volieb, a tak jeho „až“ druhé miesto v ňom bolo pre všetkých prekvapením. A to i preto, že si ho ako prezidenta želá zrejme okrem Bratislavy prakticky väčšina Slovákov. Naznačujú to aj aj slová bežných ľudí, ktorí sa vyjadrujú na jeho adresu. „Slovensko potrebuje prezidenta, ktorý počúva, ale naozaj počúva, všetkých ľudí,“ napísala Jaroslava.

Som pripravený stať sa slovenským prezidentom, ktorý bojuje za niečo, nie proti niečomu. Ktorý rozumie problémom ľudí a vždy bráni na prvom mieste ich záujmy.

Peter Pellegrini, kandidát na slovenského prezidenta, predseda strany Hlas-SD

„Vie, že Slovensko pokračuje aj za Bratislavou a postará sa o celú krajinu,“ netají Alen. „Nerozlaďuje, ale spája,“ konštatuje Simona. „Dôstojne a sebavedome reprezentuje celé Slovensko,“ prízvukuje Jozef. „Nie je tu len pre politikov a presadzovanie cudzích záujmov. Má vlastný názor a záleží mu na normálnych ľuďoch,“ pridáva Marek. A čo na to samotný Peter Pellegrini?

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Na kombosnímke vľavo fotografia Ivana Korčoka, tak ako ju zverejnil poslanec OĽANO György Gyimesi (na snímke vpravo).
  2. Korčok prezliekačom kabátov
  3. R. Takáč, Minister pôdohospodárstva a rozvoja vidieka

„Ďakujem za vašu podporu! Som pripravený stať sa slovenským prezidentom, ktorý bojuje za niečo, nie proti niečomu. Ktorý rozumie problémom ľudí a vždy bráni na prvom mieste ich záujmy,“ odkazuje všetkým v statuse Pellegrini a zároveň dodáva: „Príďte v sobotu voliť, a vyberte si prezidenta, ktorý tu bude vždy pre vás.“

Zdroj: FB / Peter Pellegrini

Zdroj: FB / Peter Pellegrini


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Príďte v sobotu voliť, a vyberte si prezidenta, ktorý tu bude vždy pre vás, odkazuje Pellegrini Slovákom

Odoberať
Upozorniť na
10 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE:

Najnovšie