eReport.sk
Okolo mýta sa črtá ďalší škandál.
Ilustračná snímka. Foto: tasr

VODIČI POZOR! Úsek na DIAĽNICI D1 je obojstranne uzavretý: Unikla tam nebezpečná látka

Pri diaľnici D1 v úseku medzi Sencom a Blatným unikla nebezpečná látka. Bude preto obojsmerne uzavretá. Bratislavská krajská polícia o tom informuje na sociálnej sieti.

,,Krátko pred 15.30 h sme prijali na linke 158 informáciu o poškodení bioplynovej stanice, v dôsledku ktorej došlo k úniku prudko jedovatej chemickej látky,“ priblížili policajti.

Vyzýva pre vodičov

Vyzývajú preto vodičov, aby sa danému miestu vyhli a pokiaľ je to možné na prejazd využili alternatívnu trasu. Zároveň žiadajú vodičov, aby sa riadili pokynmi polície. Mesto Senec na sociálnej sieti informuje, že pri bioplynovej stanici cestou na Svätý Martin pravdepodobne praskla nádrž, z ktorej sa vyliala tekutina.

Mohlo by vás zaujímať

  1. Slovensko reaguje na nárast tranzitnej migrácie
  2. MARTINA LUBYOVÁ

Situáciu riešia hasiči a Okresný úrad

,,Mesto informovalo príslušné inštitúcie a úrady. Situáciu riešia hasiči a Okresný úrad Senec koná ďalšie kroky,“ spresnila samospráva. Z operačného strediska Hasičského a záchranného zboru potvrdili, že na mieste zasahujú hasiči.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VODIČI POZOR! Úsek na DIAĽNICI D1 je obojstranne uzavretý: Unikla tam nebezpečná látka

Odoberať
Upozorniť na
4 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Najnovšie

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php