eReport.sk
Vládna garnitúra sa nevzdáva
Veronika Remišová, foto: tasr

Remišová: Slovensko potrebuje naše hodnoty, nevzdávajme sa. Povedzme nie mafii zo Smeru a fašistom!

Vládna garnitúra sa nevzdáva. Bojuje najmä na sociálnych sieťach. Členovia odvolanej vlády chrlia jeden post za druhým. V tých buď občanom opisujú svoje úspechy, ktoré si žiaľ sami nestihli akosi všimnúť, alebo spomínajú na hrôzovlády Smeru a nebezpečenstvo „fašistov.“ Výnimkou nie je ani Veronika Remišová. Na Facebooku sa prihovorila Slovákom.

Mohlo by vás zaujímať

  1. Predlžovanie agónie Slovákom nepomôže
  2. Kto vlastne šíri hoaxy?
  3. Pomáhať a chrániť?
  4. Káčer úhlavným nepriateľom OĽANO?

„Takmer tri roky kríz a sústredených útokov mafie, nezodpovedných politikov a oligarchov spôsobili, že Slovensko nie je ďaleko od katastrofy v podobe Smeru a fašistov. Slovensku reálne hrozí, že hodnoty ako sú demokracia, sloboda a proeurópska orientácia budú po budúcich voľbách ohrozené,“ píše Remišová.

Druhé Nemecko, či Rakúsko

„Spoločný postup strán, ktoré vyznávajú podobné hodnoty, mi dáva zmysel a urobím všetko preto, aby sme boli úspešní. Príkladom nám môže byť Rakúsko alebo Nemecko, kde prosperitu ľuďom zabezpečilo spojenie stredopravých strán. Je to v zásade jediný spôsob, ako zabrániť návratu zlodejov, ktorí roky okrádali občanov Slovenska a parazitovali na štáte,“ uviedla ďalej.

Vládna garnitúra sa nevzdáva

„Nepremýšľajme preto nad kompromisom so zlom, ktoré sa zrazu tvári ako nová alternatíva. Je to síce pohodlnejšia cesta, no je to slepá ulička, ktorá krajine nepomôže, aj keď niektorí vrátane mnohých médii sa pokúšajú takéto spojenectvá predávať ako jediné riešenie. Nie je to pravda, naopak, takéto spojenectvá dopadli vždy zle. Dialóg, hodnotové spojenectvá, angažovaní ľudia a odvaha, to je to, čo Slovensko dnes potrebuje,“ skonštatovala „digitálna líderka.

Celý jej status, si môžete prečítať v priloženej galérii:

Zdroj: Fb V.Remišová


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Remišová: Slovensko potrebuje naše hodnoty, nevzdávajme sa. Povedzme nie mafii zo Smeru a fašistom!

Odoberať
Upozorniť na
29 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti