eReport.sk
Juraj Šeliga, foto: tasr

VIDEO Zúrivý Šeliga. Chce, aby ľudia kašľali na Fica a Pellegriniho. Fanúšikovia mu chceli „priočkovať“

Ani sme si nestihli poriadne vydýchnuť po odvolávaní ministra financií a už je v parlamente ďalšia roztržka. Jablkom sváru sa stalo očkovanie proti COVID-19. Vláda už nevie, ako ľudí motivovať, aby sa išli vakcinovať a tak vymýšľa stále nové veci. Proti povinnosti očkovať sa sú už dve koaličné strany a tak sa nedá nič robiť, iba dookola presviedčať.

Najnovšie sa do kampane zapojil aj bývalý podpredseda parlamentu Juraj Šeliga. „Chcem vás veľmi pekne poprosiť, nepočúvajte Roberta Fica a Petra Pellegriniho, ktorí odhovárajú občanov od očkovania. Ich percentá v prieskumoch sú pre nich viac ako ľudské životy. Očkovanie je cesta ako sa vrátiť k normálnemu životu,“ apeluje Šeliga, ktorý ako z rukáva sype, čo všetko vláda pre tých, ktorí sa dajú vakcinovať chystá.

V pláne je spustiť lotériu, či príspevok za motiváciu, keď niekoho nahovoríte na očkovanie. „Je to možno až také humorné, že robíme lotériu pre očkovaných. Je dôležité, aby sme motivovali občanov, aby sme sa išli dať očkovať. Očkovanie je cesta k normálnemu životu. “ zamyslel sa Šeliga.

Viac o chystaných opatreniach sa dočítate tu:

  1. Robert Fico (Smer-SD).

Na jeho sociálnej sieti sa však spustila mela. „Nevymýšľajte lotérie a podobné blbosti. Nechajte ľudí slobodne sa rozhodnúť. Netlačte na práva ľudí a nevytvárajte medzi ľuďmi rozdiely, kto je očkovaný a kto nie. Lebo takýmto štýlom len ľudí poburujete a vytvárate si nepriateľov. A nejeden z nich by vám potom najradšej jednu priočkoval,“ radí mladému politikovi jeden z fanúšikov. „Motivovať ľudí na očkovanie tým, že môžu vyhrať v lotérii „vlastné peniaze“ to nevymyslíš, to je proste vláda „odborníkov“,“ čuduje sa ďalší. „Odkedy sa ľudia finančne odmeňujú za to, že si chránia zdravie?“ pýta sa Šeligu diskutujúci. Niektorí boli zvedaví, či sa už dal zaočkovať aj bývalý premiér Igor Matovič. Odpovede sa však nedočkali.

Zdroj: fb/SeligaZaLudi


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Zúrivý Šeliga. Chce, aby ľudia kašľali na Fica a Pellegriniho. Fanúšikovia mu chceli „priočkovať“

2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti