eReport.sk
Mestská polícia Trnava, ilustračná foto, redakcia

VIDEO Vodič s migrantmi vo vysokej rýchlosti narazil do betónových zvodidiel: Prevádzač bol na mieste zadržaný policou

V Rakúsku v pondelok (2. 10.) v noci zadržali prevádzača s desiatimi migrantmi. Bratislavská polícia o tom informovala na sociálnej sieti s tým, že auto s maďarským evidenčným číslom sledovala už zo Slovenska.

Vodič podľa polície smeroval z Maďarska a nereagoval na výzvy na zastavenie. ,,Po krátkej chvíli však vodič vozidlom zmenil smer a vydal sa na Rakúsko. Vodič na rakúskej diaľnici odbočil na výjazd smer Budapešť, avšak vo vysokej rýchlosti nezvládol pravotočivý výjazd a narazil do betónových zvodidiel, vozidlom zišiel na trávnatý porast, kde zostal stáť,“ priblížili policajti.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Zaujímavé výsledky! Transparency International sa zaoberala nákladmi na predvolebnú kampaň v parlamentných voľbách v tomto roku.
  2. Tak odchádzajú, alebo nie? Bývalý minister napísal na sociálnu sieť príspevok.

Príslušníci rakúskej polície

Prevádzač bol na mieste obmedzený na osobnej slobode a zadržaný spolu s desiatimi osobami, ktoré sa vo vozidle nachádzali. Odovzdaní boli príslušníkom rakúskej polície na vykonanie ďalších potrebných úkonov.

Zdroj: tasr/ Polícia SR – Bratislavský kraj


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Vodič s migrantmi vo vysokej rýchlosti narazil do betónových zvodidiel: Prevádzač bol na mieste zadržaný policou

Odoberať
Upozorniť na
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre
File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php