eReport.sk
futbalisti ŠK Slovan Bratislava sa tešia zo zisku titulu futbalovej Fortuna Ligy
Futbalisti ŠK Slovan Bratislava sa tešia zo zisku titulu futbalovej Fortuna Ligy. Foto: tasr

VIDEO Slovan oslavoval titul, mladý Weiss však neskrýval sklamanie: Čakal som viac ľudí!

Oslavy titulu futbalistov bratislavského Slovana pritiahli na tribúny Tehelného poľa slabú divácku návštevu. Na stretnutie sobotňajšieho záverečného 10. kola nadstavbovej časti Fortuna ligy s MŠK Žilina (2:2) sa prišlo pozrieť len niečo vyše päťtisíc ľudí a tí mali možnosť užiť si bohatý sprievodný program. Po záverečnom hvizde sa veľká časť z nich presunula priamo na hraciu plochu, odkiaľ sledovala slávnostný ceremoniál odovzdávania trofeje a tradičné striekanie šampanským.

FOTO „Belasí“ sa tešia zo zisku titulu futbalovej Fortuna Ligy

GALÉRIA – Foto: tasr

Ofenzívny líder majstra Vladimír Weiss mladší na rovinu povedal, že pri rozlúčke so sezónou očakával lepšiu kulisu. Tá je na Slovensku dlhodobý problém a Slovan nie je výnimka. Hoci domácej scéne kraľuje už štvrtý rok za sebou, „belasí“ divákov vo veľkom nelákajú. „Myslím si, že dnešok je taká odmena za celú sezónu. Dúfal som však, že príde viac ľudí. Tí, čo prišli, boli fantastickí a my im za to ďakujeme. Na klub, ako je Slovan, by však malo chodiť viac ľudí. Musíme s tým niečo robiť, lebo ich potrebujeme,“ uviedol Weiss ml., ktorý po oslavách na provizórnom pódiu so spoluhráčmi ochotne rozdával podpisy a úsmevy pri selfie fotografiách s nadšenými fanúšikmi.

Vlado Weiss ml.: Ľudia, čo prišli boli úžasní. Dúfal som, že ich príde viac

Podľa špílmachra „belasých“ sa však žiadne veľké oslavy majstrovského titulu nechystajú. „Niektorí chalani cestujú domov, zajtra je vyhlásenie ankety jedenástka roka Fortuna ligy. Oslávime to, ale s mierou,“ tvrdil Weiss ml., ktorý odohral aj vinou zranení len 20 zápasov a strelil v nich sedem gólov. Podľa neho je každá trofej cenná a treba si ju vážiť. „Získavať trofeje je v Slovane samozrejmosť. Celú sezónu sme boli s odstupom najlepší, ale sú kluby, ktoré nás vedeli potrápiť. Tento rok to boli Trnava a Ružomberok. Teším sa z každého titulu, po kariére sa určite budem pozerať na to, koľko ich mám a nie, koľko ich nemám,“ zhodnotil sezónu Weiss ml. Jeho tím čaká po dovolenkách štart letnej prípravy a začiatkom júla vystúpenie v 1. predkole Ligy majstrov.

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Slovan oslavoval titul, mladý Weiss však neskrýval sklamanie: Čakal som viac ľudí!

Odoberať
Upozorniť na
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Futbal

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti