eReport.sk
Reprofoto z videopríspevku Milana Uhríka na sociálnej sieti.
Reprofoto z videopríspevku Milana Uhríka na sociálnej sieti. Zdroj: fb/ing.milan.uhrik

VIDEO Šéf Republiky šokuje: TOTO chcú bruselskí štváči urobiť s Ruskom!


Šéf Republiky šokuje. Milan Uhrík zverejnil video, v ktorom tvrdí, že „v Bruseli sa už otvorene a oficiálne diskutuje o plánoch na dobytie a rozdelenie Ruska.“ Opozičný politik, ktorý je nielen predsedom mimoparlamentnej strany, ale aj poslancom Európskeho parlamentu (EP), sa pri svojich tvrdeniach odvoláva na výstupy z konferencie, ktorej sa sám zúčastnil.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Orgány by mali konať!
  2. Šéf hnutia Republika Milan Uhrík.
  3. Hnutie Republika pri príležitosti

Konferencia sa podľa Uhríka uskutočnila na pôde EP a jej cieľom bolo „pripraviť zámery na dobytie a ovládnutie Ruskej federácie, na jej deimperializáciu a dekolonozáciu.“ Slovenský eurposlanec si myslí, že konferencia bola komická, avšak aj desivá zároveň.

„Podľa organizátorov konferencie neexistuje žiadny ruský národ len nejaké národy v rámci Ruskej federácie. Zároveň hovoria, že nerastné bohastvo, ktoré je v Ruskej federácii nepatrí len Rusom, ale patrí jednotlivým národom. Dokonca celému svetu,“ popisuje svoje postrehy z konferencie, ktorá sa konala posledný januárový deň Milan Uhrík.

Najprv vraj treba vyhladovať ruský národ

Šéf Republiky navyše skonštatoval aj ďalšiu znepokojivú vec. „Názory organizátorov mi veľmi pripomínali reči Adolfa Hitlera predtým, ako zaútočil na Sovietsky zväz v roku 1941. A hovoril, že Sovietsky zväz je len práchnivá stodola, ktorá sa zrúti okamžite, keď vykopnete dvere.“

Uhrík ďalej zdôraznil, že na konferencii odzneli „veľmi desivé posolstvá“. „Napríklad tam hovorili o tom, že dobyť Ruskú federáciu treba postupne. A systematicky. Najprv treba vyhladovať a sankciami zničiť samotný ruský národ. Následne treba mimovládnymi organizáciami a médiami destabilizovať vnútropolitickú situáciu v Ruskej federácii. A potom zvonku Ruskú federáciu dobyť. Napokon treba na čelo Ruskej federácie dosadiť nejakého guvernéra, prozápadného. Ovládaného Američanmi, alebo najlepšie EÚ, ktorý by plnil požadované úlohy Západu. Alebo, ak sa to nepodarí, tak Ruskú federáciu rozdeliť na viac nezávislých, menších a slabých štátov. Ako na konferencii povedali, po vzore Juhoslávie, ktorú takto podobne rozdelili,“ takto reportoval priebeh konferencie slovenský opozičný politik.

Uhrík: Nahrali ruskej propagande

Uhrík pripomenul, že posolstvá z konferencii nahrávajú skôr ruskej propagande. „Teraz môže (ruská propaganda) rozprávať o tom, že na pôde európskych inštitúcií sa už otvorene hovorí o tom, že Západ chce Ruskú federáciu dobyť, zničiť, rozdrviť. A potom následne ovládnuť,“ myslí si Uhrík.

Čo ešte šéf Republiky odkázal v závere svojho príspevku na sociálnej sieti? Pozrite si pripojené video.

VIDEO M. Uhrík: V Bruseli sa už oficiálne diskutuje o plánoch na dobytie a rozdelenie Ruska

Zdroj: fb/ing.milan.uhrik

Redakcia portálu eReport sa nemusí nevyhnutne stotožňovať so zverejnenými názormi. Našom hlavnou úlohou je predovšetkým čitateľov informovať.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Šéf Republiky šokuje: TOTO chcú bruselskí štváči urobiť s Ruskom!

Odoberať
Upozorniť na
11 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: