eReport.sk
Miroslav Kollár, foto:tasr

VIDEO Poslanec zúri, hanba Matovičovi! Jeho mŕtvej svokre prišiel šek so želaním pevného zdravia

Poslanec Miroslav Kollár týždeň pred Vianocami pochoval svoju svokru. Preto ho prekvapilo a značne rozhorčilo, že jej prišiel šek na 300 eur so želaním pevného zdravia. Rozčúlený politik poslal ministrovi financií Igorovi Matovičovi prostredníctvom sociálnej siete štipľavý odkaz.

„Pán Matovič, poslali ste práve mojej svokre šek na tých vašich slávnych 300 eur. Aj ste jej poďakovali za príklad, ktorý dala iným ľuďom vo svojom okolí. A že jej želáte pevné zdravie. Máte pravdu, bola to zodpovedná, trikrát zaočkovaná staršia dáma. Len s tým pevným zdravím to bude asi problém. Pred mesiacom zomrela. Pochovali sme ju týždeň pred Vianocami. Týždeň po novom roku dostala z vášho ministerstva želanie pevného zdravia,“ krúti hlavou Kollár, ktorého sa strata blízkeho človeka dotkla.

Igor Matovič

Poslanec Kollár si myslí, že Matovič má vyoperovanú hanbu. – Foto: tasr

Pán Matovič, viete, čo potrebuje rodina, ktorá nielen v takom emotívnom čase, ako sú Vianoce, nečakane stratí svojho blízkeho? Potrebuje pokoj, aby sa mohla vyrovnať s takouto traumou. Nie vaše infantilné poďakovania so želaním pevného zdravia pre mŕtvu,“ vyčíta poslanec ministrovi financií. Kollárovi sa nepáči, že na konci listu je podpis Ministerstvo financií – zodpovedný správca našich spoločných financií. Podľa poslanca v tomto prípade inštitúcia zlyhala.

Čítajte viac:

  1. Miroslav Kollár (Spolu).
  2. Predseda vlády Eduard Heger.

„Myslím si, že vy máte, ako sa hovorí, vyoperovanú hanbu. Ale aj tak vás prosím – choďte sa konečne niekam do kúta potichu hanbiť a už odtiaľ nevylezte. Skôr, ako túto peknú krajinu definitívne zničíte. A vašim kolegom na ministerstve povedzte, nech si aktualizujú dáta z evidencie obyvateľov. Lebo toto asi nebude jediný takýto prípad. Hanbite sa,“ uzavrel poslanec, ktorý v minulosti pôsobil za stranu Za ľudí, no po odchode sa stal predsedom mimoparlamentnej strany Spolu.

Zdroj: fb/kollarSPOLU

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Poslanec zúri, hanba Matovičovi! Jeho mŕtvej svokre prišiel šek so želaním pevného zdravia

Odoberať
Upozorniť na
guest
3 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Aktuálne

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti