eReport.sk
Andrej Stančík, foto: tasr

VIDEO Poslanec vyhlásil súťaž. Daj sa zaočkovať a môžeš vyhrať toto!

Väčšina koaličných poslancov a ministrov si dala za úlohu nalákať čo najviac ľudí na očkovanie. Kým niektorí z nich ostávajú iba pri vlastnom príklade či presviedčaní, aké je očkovanie proti covidu prospešné pre spoločnosť, iní na to idú zhurta. Poslanec za OĽANO už zrejme nechcel čakať na očkovaciu lotériu či bonus a tak rovno vyhlásil súťaž.

„Ahojte tínedžeri. Napriek tomu, že je leto, tak tretia vlna sa k nám blíži. To znamená, že je dôležité, aby čo najviac z nás bolo zaočkovaných. Teda aj my mladí,“ začal na úvod svojho videa Andrej Stančík. „Pre štyroch z vás, ktorí máte od 13-19 rokov a dáte sa zaočkovať, preto mám malú odmenu,“ prihovára sa v príspevku. Stančík sľubuje, že vybraným odvážlivcom doručí osobne knihu, ktorej témou sú lieky. Do súťaže je možné zapojiť sa do konca augusta.

Viac o Andrejovi Stančíkovi sa dočítate tu:

  1. Minister financií SR Igor Matovič (OĽaNO)

Stančík dlhodobo propaguje očkovanie. Mladý poslanec sám prekonal COVID-19, no hneď ako to bolo možné sa nechal zaočkovať. „Pandemická matematika nepustí, očkovanie je cesta ako poraziť vírus, aby sa veci vrátili do normálu,“ tvrdí politik.

Hoci mu niektorí fanúšikovia odkázali, aby sa radšej venoval politike, Stančík sa nedal. „Valí sa na nás vlna tsunami a len s hrôzou sledujem, ako ju niektorí politici ignorujú v mene naháňania si bodíkov. Ja budem robiť, čo je v mojich silách, aby som pomohol,“ odhodlal sa poslanec, ktorému diskutujúci odporučili, aby na očkovanie nahovoril najmä svojho straníckeho šéfa Igora Matoviča.

Zdroj: ig/andrejstancik

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport