eReport.sk
Branislav Becík (Hlas-SD).
Branislav Becík (Hlas-SD). Zdroj: fb/hlassocialnademokracia

VIDEO Becík bije na poplach, varuje pred mafiou a cenami: Chamtivosť, pažravosť a útlak!

Kto má zdravie, pokoj, chleba, ten má všetko, čo mu treba. A my Slováci pri OĽANO vláde nemáme nič z toho,” vyhlásil starosta Dvorov nad Žitavou Branislav Becík, člen mimoparlamentnej opozičnej strany Hlas-SD. Na sociálnej sieti zverejnil video, v ktorom výdatne nakladá vláde. Tvrdí, že jej predstavitelia svoju neschopnosť, neodbornosť a amaterizmus v týchto dňoch zakrývajú svojimi vyjadreniami o vojne v polícii.

A sebestačnosť? Zabudnime! Prvoradá je chamtivosť, pažravosť a útlak,

upozornil starosta Becík.

“Vládni predstavitelia svoju neschopnosť, neodbornosť a amaterizmus v týchto dňoch zakrývajú svojimi vyjadreniami o vojne v polícii…,” uviedol vo svojom statuse Becík. Tvrdí, že mocní, ktorí rozhodujú o fungovaní štátu, by sa mali už konečne venovať podstatným veciam v našej krajine a to aj tomu, že poľnohospodárstvo má dve rovnocenné poslania: “Dorábanie poľnohospodárskej produkcie a krajinotvorba, boj proti klimatickým zmenám, ochrana biotopov, udržanie rozvoja vidieka a protierózne opatrenia a to správnym obrábaním pôdy,” menuje starosta a politik Hlasu.

Podľa jeho slov mestskí veľkopodnikatelia a privatizéri družstiev o druhom poslaní nechcú ani počuť. “Ide im len čo najlacnejšie vyrobiť produkciu – vyviezť ju von a na vidieku úpadok. A sebestačnosť? Zabudnime! Prvoradá je chamtivosť, pažravosť a útlak drobných vlastníkov pôdy nízkym nájmom a skupovaním pôdy. A zamestnanci? To sú len rukojemníci nepredvídaných rozhodnutí agromafie,” upozornil Becík, ktorý dodal, že ide o smutnú realitu.

Viac nájdete vo videu, ktoré politik zverejnil.

Zdroj: fb/hlassocialnademokracia

Aj toto by vás mohlo zaujímať:

  1. Branislav Becík ako účastník protestu v Bratislave.
  2. Marián Kéry (Smer-SD).

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Aktuálne

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti