eReport.sk

VIDEO Becíkovi za vstup do Hlasu ľudia nadávajú: Iba ťa využijú!

Minulý týždeň predstavil šéf Hlasu Peter Pellegrini s veľkou pompou nového člena strany. Stal sa ním starosta obce Dvory nad Žitavou Branislav Becík. Svojimi aktivitami sa dostal do povedomia verejnosti, jeho hviezda stúpala, avšak názormi priťahoval zrejme iný typ voliča. Fanúšikovia mu jeho rozhodnutie poriadne osladili.

„Milí priatelia, mnohí sa ma pýtate, ako bude vyzerať moja budúcnosť. Zaujímajú vás moje ciele a plány. Možno pre niektorých z vás nebude prekvapením, že som sa po dôkladnom zvážení rozhodol spojiť svoje sily s politickou stranou Hlas SD,“ povedal vo svojom videu Becík. Hoci zdôraznil, že so stranou ho spájajú hodnoty a názory, u svojich verných fanúšikov pochopenie nenašiel. „Škoda, že práve s touto stranou. Veľa dobrého ste urobili vo svojej obci. Výsledky vidieť. Ale Hlas nie je správna voľba. Budete sklamaný a oklamaný,“ myslí si jeden z nich. „Práve ste stratili moje sympatie. Vyzerá to tak, že ste išli na istotu,“ myslí si ďalší. „V živote by som si nemyslela, že práve k takejto strane sa pridáte. Minulosť ich ľudí odporuje všetkému, čo hlásate,“ pripomenula Becíkovi diskutujúca.

Viacerí ho upozorňovali, že Hlas iba využíva jeho popularitu. Niektorí jednoznačne hovorili, že si starostu predstavovali v strane Republika, alebo rátali s tým, že si založí vlastnú partaj.

Hlas má novú posilu. Becíkovi fanúšikovia však nejasajú. – Foto: fb/HlasSocialnaDemokracia

Becík sa v minulosti preslávil nákupom lieku Ivermektín pre obvodnú lekárku, či „odmietnutím“ poslušnosti, keď ako prvý nechcel organizovať ďalšie kolá celoplošného testovania. V obci si ho chválili, keď nakupoval respirátory či vitamíny. Dlhodobo sa venuje problematike rozvoja vidieka. Jeho aktivitu a stúpajúcu hviezdu si zrejme všimli aj v Hlase. „Dovoľte mi privítať Branislava Becíka, ktorý bude hlavnou tvárou strany Hlas pre oblasť rozvoja vidieka a všetko, čo s tým súvisí,“ predstavoval novú posilu Pellegrini minulý týždeň. A členstvom v strane to nekončí. „Budem navrhovať pána Becíka snemu, aby ho zvolil do najužšieho vedenia strany a aby sa Branislav Becík stal členom predsedníctva strany Hlas- sociálna demokracia,“ dodal šéf Hlasu.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport