eReport.sk
Foto: facebook

VIDEO Napätá situácia na R1: Vodič na diaľnici jazdil v protismere. Prešiel takmer dva kilometre

Pohodová premávka na diaľnici R1 pri Nitre sa zmenila na hotovú drámu. 67-ročný vodič zvrtol volant a namieril si to do protismeru. Jeho manévre na ceste ohrozili celú premávku a v zlom smere prešiel takmer dva kilometre.

Rušné ráno na diaľnici. Kamery na R1 pri Nitre zachytili staršieho vodiča motorového vozidla, ktorý si počas jazdy zrejme uvedomil, že ide v zlom smere. Namiesto toho aby z cesty zišiel na najbližšom výjazde a otočil sa, situáciu riešil za horúca. Počas jazdy strhol volant a namieril si to proti idúcim autám. V rýchlom ľavom jazdnom pruhu prešiel asi 2 kilometre, keď znovu zazmätkoval a otočil sa, tentoraz do správneho smeru, pričom obmedzil a ohrozil vodičov prichádzajúcich po R1, informuje polícia SR na svojom Facebooku.

Išiel na očkovanie

Keď muža zastavila hliadka diaľničného oddelenia tvrdil, že ide na očkovanie a potrebuje sa dostať do nemocnice v Nitre. Z diaľnice až do nemocnice, tak prešiel v doprovode polície. Jeho nezodpovedné konanie ho však vyjde draho a pravdepodobne ho to bude stáť vodičák. „To je však už vecou našich kolegov,” dodáva polícia.

Zdroj: Polícia SR

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport