eReport.sk
Ladislav Kamenický
Ladislav Kamenický

VIDEO Kamenický o reformách Matoviča: Je to telenovela so zlým koncom pre živnostníkov!

Bývalý minister financií Ladislav Kamenický rozhorčene okomentoval pre eReport IV. diel daňovo odvodovej reformy Igory Matoviča a navrhované novinky pre živnostníkov.

„Igor Matovič sa snaží odpútať pozornosť od problémov ktoré majú ľudia momentálne na Slovensku, „povedal Ladislav Kamenický.

Exminister zdôraznil že daňové zaťaženie živnostníkov stúpne na dvojnásobok a mnohí živnostníci živnosť zavrú a budú zakladať jednoosobové eseročky. Hrozí preto podľa neho nárast šedej ekonomiky na Slovensku.

Kamenický kritizoval aj fakt, že Igor Matovič označil živnostníkov za podvodníkov, hoci sám mal problémy s daňami, v duchu hesla „Vodu káže, víno pije.“ Domnieva sa zároveň, že realizácia avizovaných reforiem rezortu financií spôsobí viac chaosu. „Človek ktorý má 87-percentú nedôveru občanov, by takéto zásadné zmeny nemal robiť,“ uzavrel.

Zdroj: youtube.com/eReport

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Vicepremiérka a líderka strany Za ľudí Veronika Remišová.
  2. Na snímke hlavné body Matovičovho návrhu reštauračného balíka.
  3. Igor Matovič počas brífingu s novinármi na tému: Daňová revolúcia: Zdaňovanie živnostníkov a reštauračný balík zmien 22. novembra 2021 v Bratislave.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Kamenický o reformách Matoviča: Je to telenovela so zlým koncom pre živnostníkov!

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php