tuzla evden eve nakliyat
eReport.sk

VIDEO Kamenický BEZ CENZÚRY: Európa sa ekonomicky rúti do záhuby!

Matovič s Hegerom presviedčajú ľudí, že im je dobre, veľkohubé vyhlásenia odtrhnuté od reality,“ i toto je jeden z výrokov, ktoré povedal v štúdiu portálu eReport a v relácii Bez cenzúry bývalý minister financií, podpredseda strany Smer-SD, poslanec Národnej rady Ladislav Kamenický.

Opozičný politik sa vyjadril k viacerým aktuálnym témam. Kritika vládnej koalície či situácia na Ukrajine boli nosnými témami diskusie s Rasťom Ekkertom.

Klamú občanov?

Kamenický ostro kritizoval expremiéra a súčasného šéfa rezortu financií Igora Matoviča, ako i súčasného predsedu vlády Eduarda Hegera (OĽANO). Podľa opozície len zavádzajú a klamú ľudí. Je evidenté, že Slovákov trápia inflácia a extrémna dražoba. „Matovič s Hegerom presviedčajú ľudí, že im je dobre, veľkohubé vyhlásenia odtrhnuté od reality.“

Na sankcie dopláca Európska únia

Sankcie sú neefektívne a na ich vplyv výrazne doplácajú práve ich tvorcovia. USA na sankciách nestrácajú, Rusko sa postupne preklápa na mimoeurópsky trh a Čína na nich výrazne zarába. I to sú dôsledky krokov západných krajín v reakcii na vojnu na Ukrajine. „Sankcie sú neúčinné a dopadajú na EÚ. Európa sa ekonomicky rúti do záhuby,“ hovorí Kamenický.

Dve tretiny vyzbieraných podpisov

Exminister sa vyjadril aj k téme referenda. Ako sám hovorí, je doslova prekvapený z toho koľko ľudí si želá koniec súčasnej vlády. Pri petičnej akcií vypomáha i veľa dobrovoľníkov: „V Smere sme v plnom nasadení a zbierame podpisy, sme prekvapení koľko sa hlási dobrovolníkov,“ uvádza Kamenický. „Máme už vyše 210-tisíc podpisov,“ doplnil.

Pozrite si celý rozhovor

Zdroj: Tvereport


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Kamenický BEZ CENZÚRY: Európa sa ekonomicky rúti do záhuby!

Odoberať
Upozorniť na
2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Šport

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku