eReport.sk
Ľuboš Blaha opäť poriadne skritizoval nielen opozíciu, ale aj prezidentku Zuzanu Čaputovú. Zdroj: kombosnímka yt/smer-sd

VIDEO Blaha sa s tým veru nepára: Najväčšou volebnou podvodníčkou je panička z Pezinka!

Podpredseda opozičnej strany Smer-SD Ľuboš Blaha si myslí, že prezidentka SR Zuzana Čaputová vo volebnej kampani pred prezidentskými voľbami zavádzala a manipulovala verejnosťou. Tvrdí to vo svojom videu z pondelka, v ktorom ukazuje aj časť odpovedí Čaputovej na otázky ohľadom možnej vojenskej dohody s USA z čias predvolebnej kampane.

„Takisto si myslím že, za týchto podmienok by som v žiadnom prípade takúto zmluvu nepodpísala,“ tvrdila Čaputová v predvolebnej diskusii, odvysielanej vo verejnoprávnej RTVS.

Blaha tvrdí, že jeho zostrih nie je účelový

Čaputová po prvom Blahovom príspevku na túto tému tvrdila, že video, v rámci ktorého zostrihal jej odpoveď, je urobené účelovo a klamlivo. Blaha si však stojí za tým, že to nie je pravda. „Môj zostrih nebol účelový, ani klamlivý,“ tvrdí Blaha.

Vraj spáchala volebný podvod a zradila Slovensko

Samotný Blaha sa dnes snažil dovysvetliť, prečo Čaputová podľa neho zavádzala verejnosť. „Pani prezidentka zjavne nerozumie tomu, aký spáchala volebný podvod a ako zrádza Slovensko v prípade Obrannej dohody s USA. A tak som sa rozhodol vysvetliť jej to úplne polopate. Nič som účelovo nezostrihal, vážená pani Čaputová – tu je dôkaz (pozn. redakcie: priložené video). To len Vy, ako vždy klamete,“ šplechol výčitku do tváre hlave štátu opozičný poslanec.

Bolo Blahove video naozaj účelové, ako tvrdí prezidentka, alebo stojí pravda na strane poslanca? Posúďte sami! Tu je video politika Smeru, v ktorom okrem iného tvrdí, že „najväčšou volebnou podvodníčkou v dejinách Slovenska je !panička z Pezinka.“

Zdroj: youtube.com/smer-sd

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Blahove statusy sú opäť v kurze
  2. Prezidentka Zuzana Čaputová.
  3. Peter Pellegrini.
  4. USA by mali vysvetľovať svoje zlyhania
  5. Radačovský informuje. Mesežnikov v zahraničí ohováral Slovensko


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Blaha sa s tým veru nepára: Najväčšou volebnou podvodníčkou je panička z Pezinka!

2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Najnovšie