eReport.sk
USA by mali vysvetľovať svoje zlyhania
Podpredseda Národnej rady SR a podpredseda strany Smer-SSD Ľuboš Blaha. Zdroj: FB / Ľuboš Blaha

Smerák Blaha vracia úder prezidentke: Je to nenavistný útok zo strany Čaputovej!


Podpredseda strany Smer-SD Ľuboš Blaha dnes zverejnil na svojom facebookovom profile video z prezidentskej kampane z roku 2019.

Pripomenul prezidentke jej výroky z kampane

Video bolo z diskusie do ktorej boli prizvaní kandidáti, ktorú sa dostali do druhého kola voľby hlavy štátu, Zuzana Čaputová a Maroš Šefčovič. Jednou z otázkou moderátorky na adresu súčasnej prezidentky bola aj obranná dohoda s USA. Čaputova sa vyjadrila, že by nikdy neodpísala takúto zmluvu, ktorá by narušila suverenitu Slovenska.

Bude vás zaujímať:

  1. Robert Fico,
  2. Prezidentka Zuzana Čaputová.
  3. Na kombosnímke Jake Jake Sullivan a tréning ukrajinského vojaka.
  4. Nemecký kancelár Olaf Scholz počas zasadnutia vládneho kabinetu v Berlíne 2. februára 2022.
  5. Radačovský informuje. Mesežnikov v zahraničí ohováral Slovensko
  6. Minister zahraničných vecí a európskych záležitostí SR Ivan Korčok (nominant SaS)

Opozičný poslanec pripomenul prezidentke jej slová práve zo spomínanej relácii, pretože pred pár týždňami zmluvu naozaj podpísala. Kancelária prezidentky sa voči videu Ľuboša Blahu ostro ohradila a považuje to z jeho strany za ďalší klamlivý útok na jej osobu.

Blaha reagoval

Zuzana Čaputová sa vyhovára ako malé dieťa. Bola prichytená pri klamstve a teraz sa bráni tým, že šíri nenávisť voči Ľubošovi Blahovi. Aké detinské! A aké úbohé od hlavy štátu! Zaútočila na mňa, vraj som účelovo zostrihal jej výrok a vraj to pred voľbami povedala inak – to je čisté klamstvo, pani prezidentka a je smutné, že opäť šírite hoaxy a manipulujete verejnosťou. Vaše útoky na opozíciu sú neakceptovateľné. Vo svojom zostrihu som v ničom neklamal ani nezavádzal a žiadam od Vás okamžité ospravedlnenie za Vaše urážky a lži,“ reaguje Blaha ktorý považuje vyjadrenia prezidentky za nenávistný útok.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Smerák Blaha vracia úder prezidentke: Je to nenavistný útok zo strany Čaputovej!

KOMENTOVALI STE:

Aktuálne