tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Branislav Becík, starosta
Branislav Becík, starosta obce dvory nad Žitavou. Zdroj: fb/b.b.

VIDEO Becík o enormnom zdražovaní: Vládny zámer ožobráčiť národ pokračuje!

Nie len Slovensko, ale i okolité krajiny zasiahlo viacero neželaných javov, ktoré spôsobila vojna medzi Ukrajinou a Ruskom. Protiruské sankcie zo strany Európskej únie či USA majú negatívny dopad na obyvateľstvo, ktoré vo svojej podstate s tragickými udalosťami u nášho východného suseda nič nemá.

Enormné zdražovanie cien za energie, plynu, potraviny či pohonné hmoty patria medzi aktuálne najväčšie problémy, ktoré Slováci musia riešiť. Slovensko v tom samo nie je, ale doposiaľ podľa mnohých, vláda, ktorá je egocentrická a zaoberá sa svojimi škriepkami pred riešeniami krízovej situácie. Na tento problém vo svojom videu poukazuje aj člen mimoparlamentnej strany Hlas-SD, starosta obce Dvory nad Žitavou a kandidát na predsedu Nitrianskeho samosprávneho kraja (NSK) Branislav Becík.

„Vyrobíme viac ako spotrebujeme“

Becík poukazuje na aktuálny problém s vysokými cenami za energie. Podľa starostu, na Slovensku vyprodukujeme oveľa viac energie napr. z jadrových elektrárni, či získame zo Slnka, ako dokážeme spotrebovať. Preto je podľa neho podivný pôvod drastických zmien ich ceny: „Vyrobíme viac eklektickej energie na našom území, ako spotrebujeme. Preto sa pýtam, že čo sa zmenilo, keď máme platiť za rovnakým spôsobom vyrobenú elektrinu oveľa viac?“ uvádza Becík

Zdroj: fb/branislavbecik

Od vlády požaduje jasnú odpoveď

Kandidát na župana Nitrianskeho kraja otvorene kritizuje súčasnú vládu Eduarda Hegera (OĽANO). Práve podľa Becíka má vládny kabinet zámer „ožobráčiť slovenský národ“. Požaduje teda od kompetentných jasné odpovede: „Je najvyšší čas, aby nám naša vláda dala odpoveď na otázku, prečo je tomu teraz inak, ako to bolo v minulých rokoch?“ pýta sa.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Zľava Igor Matovič (OĽANO) a Boris Kollár (Sme rodina).
  2. Eduard Heger
  3. Prvý podpredseda vlády pre ekonomiku SR Richard Sulík (SaS).
  4. Robert Fico za rečníckym pultom počas tlačovky pred budovou Generálnej prokuratúry SR.
  5. Peter Pellegrini za rečníckym pultom počas tlačovky Hlasu.
  6. Na ilustračnej snímke plynový sporák v domácnosti.
  7. Na ilustračnej snímke F-22A Raptor 27. stíhacej letky Vzdušných síl USA počas letu.
  8. Na snímke žatva sóje firmy Agrozoran s.r.o. Michaľany na poli neďaleko obce Michaľany v okrese Trebišov 28. septembra 2021.

Starosta dodáva: „Chcem odpoveď na jednoduchú otázku a budem sa pýtať neustále dovtedy, dokedy ľudia nebudú platiť takú cenu za elektrinu, za akú si ju my doma na Slovensku vyrobíme.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Becík o enormnom zdražovaní: Vládny zámer ožobráčiť národ pokračuje!

Odoberať
Upozorniť na
2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku